Czarni raperzy z USA wspierają antyukraińską rosyjską propagandę

Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Young Thug

Young Thug / Fot. Facebook

Infiltracja środowisk czarnoskórych w USA przez ruch komunistyczny będący agenturą sowiecką nawet po dekadach przynosi wymierne dla Rosji owoce. Czarni raperzy z USA wspierają antyukraińską propagandę – są pudłami rezonansowymi rosyjskiej propagandy.

Zobacz także: Abramowicz miał udziały w firmie produkującej stal na rosyjskie czołgi! Sprzedał je tuż przed inwazją

Z artykułu Glamrap.pl „Amerykańscy raperzy nabrani przez ruskich trolli: »Polacy to rasiści«” (autorstwa Mariusza Jopa) można się czarni raperzy z USA Young Thug, Ras Kass, Chuck D, czy Willie D z Geto Boys, na swoich obserwowanych przez miliony kontach społecznościowych powielają rosyjską propagandę głoszącą, że „Polacy to rasiści”, którzy murzynów uchodźców z Ukrainy nie wpuszczają do Polski. O sprawie informował też portal „Rapowo.pl” w artykule „Polacy to rasiści? Zdaniem amerykańskich raperów tak” (autorstwa Mikołaja Rynieca).

Według artykułu „Young Thug Calls on »My Rap Brothers« to Help Africans »Get Out of Ukraine« Amid Discrimination at Border” (Young Thug wzywa „moich braci rapowych”, aby pomogli murzynom „wydostać się z Ukrainy” w obliczu dyskryminacji na granicy) opublikowanego na stronie Complex.com. wynika, że w swoim „poście na Instagramie, Thugger zadeklarował pomoc w bezpiecznym wydostaniu murzynów z Ukrainy. Po tym, jak tysiące afrykańskich studentów utknęło na Ukrainie i pojawiły się doniesienia o tym, że murzyni nie są dopuszczani do autobusów i pociągów”.

Antyukraińskie deklaracje czarnych raperów z USA pojawiły się po tym, jak w BBC pojawiły się doniesienia, że ukraińskie służby bezpieczeństwa uniemożliwiają murzynom jazdę autobusami i pociągami do granicy oraz po wpisach prezydenta Nigerii Muhammada Buhari na Twitterze.

Według portalu tonedeaf.thebrag.com amerykański czarny raper Comethazine na Instagramie zadeklarował nienawiść do Ukraińców, bo ci mają być rzekomo rasistami nie pozwalającymi Murzynom i Hindusom podróżować do Polski. Raper z satysfakcją stwierdził też, że Czeczeńcy wymordują wszystkich Ukraińców.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY