Co najchętniej czytali odwiedzający Media Narodowe w 2021 roku? Najpopularniejsze artykuły

TOP10
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Laptop i dokumenty

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pxhere

Przed kilkoma dniami pożegnaliśmy 2021 rok. O czym w ubiegłym roku najchętniej czytali użytkownicy portalu Media Narodowe? Przedstawiamy zestawienie TOP 10 najchętniej przeglądanych artykułów, opracowane w oparciu o oficjalne statystyki portalu.

1. Szczepienia preparatem Astra-Zeneca wstrzymane w części szpitali. Medycy niezdolni do pracy po pierwszej dawce

Ten artykuł z lutego, autorstwa red. Joanny Wielgus cieszył się zdecydowanie największym zainteresowaniem naszych czytelników. Trudno się temu dziwić, bo temat COVID-19 przez cały rok wzbudzał gorące emocje.

2. Skutki uboczne u części medyków we Francji. Niektóre szpitale wstrzymały szczepienia

Także drugie miejsce w zestawieniu zajmuje artykuł w dziedzinie, która zdominowała zainteresowanie w ubiegłym roku. W przeciwieństwie do najpopularniejszego tekstu, który dotyczył sytuacji ze Szwecji, ten poruszył kwestię z Francji. Również został opublikowany w lutym, natomiast jego autorem jest red. Paweł Kubala.

3. Zobacz jak sąd przepchnął zakaz Marszu Niepodległości. Dotarliśmy do nagrania z rozprawy

Niemałe zainteresowanie wzbudził także artykuł z października, poświęcony zakazowi Marszu Niepodległości. Jego autorem jest red. Paweł Kubala. Na przełomie października i listopada zamieszanie związane z próbami zablokowania największego patriotycznego wydarzenia w roku, wzbudzało niemałe emocje wśród naszych czytelników.

4. Kontrowersyjne zmiany ws. płodności w ulotce szczepionki na COVID-19

Podobnie jak dwa najpopularniejsze artykuły roku, jak i wiele kolejnych, także czwarty w zestawieniu tekst dotyczył kwestii koronawirusa. 1 stycznia 2021 roku red. Paweł Kubala poruszył temat wątpliwości wobec ulotki jednego z preparatów przeciw COVID-19.

5. PILNE. Trwa sekcja zwłok dziewczynek powieszonych w lesie. Wyniki pojawią się jeszcze dziś

Ogromne emocje wzbudził również artykuł z września, autorstwa red. Jana Hernika. Opisał bulwersującą śmierć dwóch dziewczynek, których ciała zostały znalezione w lesie nieopodal Wołomina.

6. To już oficjalnie. Obostrzenia rządu są nielegalne. Znamy wyrok Sądu Najwyższego: “Zakaz wprowadzony bez należytej podstawy prawnej”

Kolejny już tekst poruszający temat COVID-19. Artykuł z lipca, autorstwa red. Jana Hernika, zrelacjonował wyrok polskiego Sądu Najwyższego.

7. Tłum Żydów tańczył na warszawskim lotnisku. Policja nie interweniowała [WIDEO]

Pozostając w temacie COVID-19 i związanych z tym obostrzeń sanitarnych – na następnym miejscu zestawienia znajduje się tekst z kwietnia, autorstwa red. Pawła Kubali. Wówczas to wiele osób zbulwersowały sceny, które można było obserwować na warszawskim lotnisku.

8. Grupa lekarzy i prawników chce postawić przed sądem Adama Niedzielskiego! Na czele sanepidu stoi inżynier elektroniki

W czerwcu red. Krystian Rusiniak w swoim artykule zrelacjonował zarzuty, jakie postawiła ministrowi zdrowia “Grupa C19”, na której czele stoi prof. Mirosław Piotrowski.

9. Antyszczepionkowcy mieli rację? Naukowcy zbadali skuteczność szczepionek

Przedostatnie miejsce w TOP10 zajmuje kolejny tekst red. Krystiana Rusiniaka – tym razem z września. Wówczas do wszystkich dotarło, że od koronawirusa nie uwolnimy się jeszcze przez dłuższy czas.

10. Jak kłamią lewicowo-liberalne media? Analiza dezinformacji po niedzielnym proteście opozycji

Misją portalu Media Narodowe jest docieranie do jak najszerszego grona czytelników z prawdą. Tym bardziej cieszy, że niemałą popularność zdobył artykuł z października, autorstwa red. Jana Hernika, który walczył z dezinformacją lewicowo-liberalnych mediów.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY