Czy grozi nam globalny totalitaryzm? Eksperci odpowiedzą

Dodano   1  
  Loading
Kim Dżong Un w otoczeniu koreańskich żołnierzy.

Kim Dżong Un w otoczeniu koreańskich żołnierzy. / Fot. PAP/EPA/KCNA. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Roty Niepodległości Toruń i Toruński Klub Konfederacji organizują spotkanie ludźmi pochylającymi się na co dzień nad badaniem totalitarnych ideologii, Jakubem Zgierskim znanym z działalności pod szyldem Młot na marksizm oraz z Dariuszem Rozwadowskim, który jako jeden z pierwszych w Polsce wziął na warsztat lewicowy marsz przez instytucje.

Zobacz także: Ten europejski kraj niebawem może zniknąć z mapy. Kosowo straci niepodległość?

Spotkanie odbędzie się pod hasłem “Czy grozi nam globalny totalitaryzm?”, w czwartek 25 listopada o godzinie 20:00 w Centrum Wolności przy ul. Piernikarskiej 6 w Toruniu. Przy okazji będzie możliwość nabycia niedawno wydanej książki autorstwa Dariusza Rozwadowskiego “Kościół w obliczu rewolucji. Marksistowski marsz przez instytucje Kościoła katolickiego.”

Jak wynika z opisu wydawcy, książka przedstawia historię wzajemnych relacji między katolikami a marksistami. Przedstawiony został marsz tych drugich przez instytucje Kościoła katolickiego i wiele innych sposobów oraz metod, za pomocą których toczona jest obecnie walka z katolicyzmem i wartościami chrześcijańskimi. Czytelnik będzie mógł się także dowiedzieć, w jaki sposób Kościół katolicki przeciwstawiał się tej bezbożnej ideologii w przeszłości. Celem książki jest pokazanie źródeł obecnego kryzysu w Kościele oraz ostatecznego celu, do którego dążą marksiści.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
angel
Gość
angel
25 listopada 2021 16:00

Ekspertom to Ja mówię : Do widzenia . Co to za ekspert , który potrafi przy odpowieniedniej sumie , zmienić zdanie (nawet jeśli to przeczy wszelkiemu rozsądkowi)

POLECAMY