REKLAMA

Dzieci pozują z drag queen za pieniądze! Szokujące nagranie z Los Angeles [WIDEO]

REKLAMA

W mediach społecznościowych pojawiło się szokujące nagranie. Małe dzieci uczestniczyły w imprezie w klubie drag queen w Los Angeles, gdzie zachęcano je do pozowania w zamian za gotówkę.

  • Do sieci trafiło szokujące nagranie z jednego z klubów drag queen w Los Angeles
  • Na scenę, oprócz dorosłej „artystki”, wyszły dwie małe, długowłose dziewczynki, by wziąć udział w „show”
  • Zarówno drag queen, jak i publika, zachęcały dzieci do pozowania przed tłumem i brania od zgromadzonych pieniędzy niczym striptizerki
  • Przeczytaj również: Małżeństwa dzieci w Szwecji? Rząd proponuje nowe prawo

Na Twitterze pojawiło się wideo z klubu drag queen w Los Angeles. Na nagraniu widać dzieci chodzące po scenie wraz z dorosłą „artystką”. Dzieci są zachęcane, by pozowały przed publiką za gotówkę. Nagrywająca zdarzenie kobieta wyraża dezaprobatę wobec chorej sytuacji: „Dlaczego, do diabła, ci ludzie przyprowadzili tu te małe, małe dzieci na ten pie**** drag show?”

„Jest 11:40 w nocy” – zauważa inna kobieta. „Jest 11:40 w nocy, ci ludzie przyprowadzili dzieci na pie**** pokaz drag queens w Los Angeles na plaży, to znaczy – spójrz na to g****” – komentuje wzburzona nagrywająca, kierując kamerę na scenę. Tam, wśród reflektorów, znajdują się dwie dziewczynki, o długich włosach i w krótkich sukienkach. „Bierzcie pieniądze, dziewczyny” – mówi do nich drag queen. Mała dziewczynka pozuje i wyciąga rękę w stronę publiki po gotówkę. Drag queen pozuje wraz z dziećmi, zachęcając je do naśladowania jej ruchów. Publiczność wiwatuje, zachęcając dziewczynki do kontynuowania „show”.

„Mówi jej, żeby zdobyła pie**** pieniądze!” – podkreśla z obrzydzeniem nagrywająca wideo. „Tylko spójrz, spójrz na te pie* bzdury! Spójrz. Oni dają im pie**** pieniądze! Małe dziewczynki” – podkreśla, obserwując wyczyny drag queen i dzieci. „Spójrz na to g! Spójrz na to g****! I k****, rzucają pieniędzmi w te małe dziewczynki” – mówi zdenerwowana kobieta. „Sprawiła, że zbierają pie**** pieniądze z podłogi, jakby były striptizerkami!” Dokładna data powstania nagrania jest nieznana. Wideo wydaje się jednak stosunkowo nowe, gdyż można zauważyć na nim ludzi w maseczkach.

Post Millennial

REKLAMA

Komentarze