Sikora: Ruchy antyfaszystowskie są terrorystyczne [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Sebastian Sikora.

Sebastian Sikora. / Fot. Media Narodowe/YouTube.

"Jak najszybciej polski rząd i cały wymiar sprawiedliwości powinien podjąć działania zmierzające do tego, żeby ruchy antyfaszystowskie wyeliminować," - mówił w Dniu na żywo w MN Sebastian Sikora, rzecznik prasowy Rot Marszu Niepodległości.

Zobacz także: Matka niepełnosprawnego dziecka o tym, co zaoferowała jej polska służba zdrowia. “Była to jedynie aborcja”

Terroryści z Antify

“Od wielu lat obserwujemy bardzo duże wsparcie ze strony urzędów miast i różnych środowisk, którzy chętnie wpierają zadymiarzy z Antify. Uważam, że te ruchy antyfaszystowskie powinny zostać skategoryzowane jako terrorystyczne. To są bardzo agresywni ludzie, którzy atakują. Niech wszyscy spojrzą na działaczy antyfaszystowscy, którzy biją, atakują, są zdolni do tego, aby zabić, co widzimy po ostatnim tragicznym przykładzie. Jak najszybciej polski rząd i cały wymiar sprawiedliwości powinien podjąć działania zmierzające do tego, żeby ruchy antyfaszystowskie wyeliminować, a już tym bardziej nie robić tego, co robi prezydent Trzaskowski, czyli finansować tych ruchów” – wskazywał Sikora.

Zlikwidować ruch antyfaszystowski

“Patrzymy na te zachowania. Cała Polska opłakuje śmierć 13 – letniej dziewczynki, która została w sposób brutalny zamordowana. Jest czas na zlikwidowanie ruchu faszystowskiego, który deklaruje się jako walczący z mową nienawiści, a widzimy przykłady jak oni walczą z tą mową nienawiści. To nie są pojedyncze przykłady” – dodawał rzecznik Rot Marszu Niepodległości.

Lewica w obronie Antify

“Tu nie ma co komentować, bo głupoty nie ma co komentować. Lewica nie jest skłonna, by odciąć się od Antify, wprost przeciwnie – bazują na tych działaczach, którzy chętnie się angażują i przyciągają młodzież – przyszłych wyborców lewicy. Mają zaplecze zbudowane właśnie przez te ruchy. Zanim lewica zerwie swoje powiązania z ruchami antyfaszystowskimi upłynie dużo wody w Wiśle” – mówił gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY