Nieznański: Nie wykluczam koalicji z PiS [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Konferencja prasowa Ruchu Narodowego

Konferencja prasowa Ruchu Narodowego / Fot. Twitter

"Konfederacja stoi zawsze na tej drodze, że utworzymy rząd i wejdziemy do niego, jeśli ktoś spełni nasze postulaty" - mówił w Dniu na żywo w MN Michał Nieznański, polityk Konfederacji.

Sondaże i preferencje wyborcze

“Sondaże pokazują, że Konfederacja wróciła na tory między 6-8%. Są takie, które pokazują nam 10%. To pokazuje wzwyżkę i zainteresowanie Konfederacją. Nie ma co wierzyć we wszystkie sondaże, one są pomocnicze, pokazują jakie są nastroje społeczne w tej chwili. Najważniejszy sondaż jest przy urnach wyborczych i to o ten nam chodzi. Cieszymy się z jednego – Konfederacja zagościła w sondażach ponad progiem wyborczym i w tym momencie naszym celem jest osiągnięcie dwucyfrowego wyniku” – mówił Nieznański.

Wspólna lista opozycji

“Moim zdaniem nie będzie takiej listy, opozycja ze sobą się nie dogada, nie ma takiej możliwości. Być może będą mniejsze bloki opozycyjne. Z opozycją najdalej możemy pójść razem do urny wyborczej i zagłosować na swoje komitety. Konfederacja razem z opozycją? Jestem przekonany, że tak się nie stanie” – wskazywał gość MN.

Konfederacja razem z PiS?

“Konfederacja stoi zawsze na tej drodze, że utworzymy rząd i wejdziemy do niego, jeśli ktoś spełni nasze postulaty. Rada Liderów jest od tego, żeby taką propozycję przedyskutować. Chciałbym, żeby w Polsce był wprowadzony program Konfederacji, a to czy będzie wprowadzony z PiS, to jest to wtórna sytuacja. Tego nie wykluczam” – dodawał polityk Konfederacji.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY