Matecki: Nitras to wyborczy kłamca [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dariusz Matecki, Solidarna Polska

Dariusz Matecki, Solidarna Polska / Fot. YouTube

"Nitras został skazany przez sąd, uznany winnym, kłamcą wyborczym i taka osoba ma pilnować wyborów w naszym kraju z ramienia PO. To jest niepojęte i niewyobrażalne" - mówił w Dniu na żywo w MN Dariusz Matecki, polityk Solidarnej Polski.

Przypadki Nitrasa

“Każdy normalny człowiek powinien to potraktować jako głupi, debilny wręcz żart. Z czego znany jest Sławomir Nitras? Mamy atak na posłankę Iwonę Arent, posła Sebastiana Kaletę, działacza pro life, dziewczynę, która prowadziła autobus. Mamy jazdę pod prąd na autostradzie i zasłonięcie się immunitetem, gmeranie po cudzych rzeczy w Sejmie. Tego typu sytuacje ze Sławomirem Nitrasem mamy całą masę i tak naprawdę wszystkich polityków PO można obdzielić tymi aferami” – mówił Matecki.

Tusk działa wbrew Platformie?

“Donald Tusk to co robi, robi wbrew samej PO, bo robi wszystko żeby Platforma przegrała wybory. Jak inaczej nazwać to, że wystawiają kandydata na ministra finansów Izabelę Leszczynę, która czasami myli podstawowe pojęcia ekonomiczne, nic nie robią z wypowiedziami Radosława Sikorskiego, Franek Sterczewski po tym jak nawalony jechał na rowerze nie poniósł kompletnie żadnych konsekwencji, Tusk mówi, że chce przywracać emerytury ubekom” – wskazywał polityk Solidarnej Polski.

Kłamstwo wyborcze Nitrasa

“W Szczecinie Nitrasa kojarzymy przede wszystkim z kłamstwa wyborczego. Parę lat temu w wyborach prezydenckich w Szczecinie kandydowała prof. Teresa Lubińska, minister w pierwszym rządzie PiS i Piotr Krzystek. Sławomir Nitras jak się później przyznał, celowo skłamał na temat prof. Lubińskiej. Po przegranych wyborach dla pani profesor, został skazany prezes sąd, uznany winnym, kłamcą wyborczym i taka osoba ma pilnować wyborów w naszym kraju z ramienia PO. To jest niepojęte i niewyobrażalne” – dodawał gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY