Film o rotmistrzu Pileckim. Chwali go zarówno “lewica”, jak i “prawica”

foto
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Mural upamiętniający rotmistrza Witolda Pileckiego przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Gryfinie.

Mural upamiętniający rotmistrza Witolda Pileckiego przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki w Gryfinie. / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Trwający 37 minut film Miłosza Lodowskiego wkrótce pojawi się w internecie do obejrzenia.

Powstała krótkometrażowa produkcja o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Trwający 37 minut film wkrótce pojawi się w internecie do obejrzenia. Oficjalna premiera miała już miejsce. Film powstał z inicjatywy Fundacji Edukacji i Sztuki.

Podobne recenzje czyli zupełnie różne

Film zbiera recenzje od osób o różnych poglądach. Jak pisze Miłosz Lodowski, prezes Fundacji Edukacji i Sztuki oraz współautor scenariusza do filmu:

Mamy takie recenzje od ludzi o kosmicznie różnych światopoglądach, od lewaków, którzy byli na publice, od Was, od prawaków, od konserw, centrystów… czy da się, to zaszczyt dla nas, że udało się zrobić coś co “da się zobaczyć” i co nie dzieli.

Film został pochwalony przez Rafała Zgorzelskiego, dziennikarzy TVP Krzysztofa Ziemca oraz Adriana Klarenbacha. Tomasz Kalinowski napisał:

Wczoraj miała miejsce premiera krótkometrażowego filmu o rotmistrzu Pileckim. W końcu dobra produkcja! Porządna gra aktorska, niezły montaż, świetna muzyka, piękne kadry. Film trwa 37 minut i jest skrojony pod wyświetlanie na lekcjach historii. Mega robota.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY