Sumliński: Polakom przypisano rolę nazistów [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wojciech Sumliński

Wojciech Sumliński / Fot. PAP. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

"Byliśmy po właściwej stronie, byliśmy wzorem dla świata. Odwrócono to, postawiono sprawę na głowie" - mówił w Dniu na żywo w MN Wojciech Sumliński.

Zobacz także: ABW zatrzymała niedoszłego szpiega na rzecz Rosji 

“Polski nazizm”

“Żydzi nie ustąpią, nie ustąpili i grają w swoją grę. Żydzi zainwestowali w kłamstwa o polskim nazizmie miliardy dolarów, po to aby wyciągnąć setki miliardów dolarów. To jest to, co pokazujemy w książkach. Jak spojrzy się na naszą pozycję międzynarodową, to mamy niepewność jutra na Wschodzie, Niemcy budujące IV Rzeszę na Zachodzie, gdzie maski spadły i wyraźnie widać, że niemiecka Unia Europejska rozdaje karty. To bardzo poważne, śmiertelne zagrożenie. To będzie trwało, to będzie się nasilało z różnym natężeniem, w zależności od sytuacji, jaką Żydzi uznają za stosowną, by przypominać światu o naszym rzekomym nazizmie” – mówił Sumliński.

To nam powinni płacić

“Polakom przypisano w tej układance rolę nazistów, nawet nie pobratymców nazistów, tylko nazistów. Gorszych od samych Niemców. Niemcy zapłacili za swój prawdziwy nazizm miliardy marek, potem miliardy euro Żydom, a Polacy za rzekomy nazizm nie zapłacili, bo nie mają za co. To nam powinni płacić Niemcy i inni za to, co nam tutaj zrobili”- dodawał Wojciech Sumliński.

Polska ofiarą wojny

“Świat uznał już, że byliśmy nazistami. Wyrobiono nam opinię nazistów dzięki filmom Hollywood, podaniom historycznym, nauce w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, większości krajów europejskich. Nam się to nie mieści w głowie, bo wiemy, że byliśmy od początku do końca wojny najwierniejszym sojusznikiem i ofiarą tej wojny. Jako jedyni dotrzymaliśmy wszystkich zobowiązań sojuszniczych” – komentował gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY