Otoka – Frąckiewicz: Wojna niemiecko – rosyjska przeciw Ukrainie [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Rafał Otoka-Frąckiewicz

Rafał Otoka-Frąckiewicz / Fot. YouTube/MediaNarodowe

"Żadne problemy nie są rozwiązywane. Wszystkie problemy są przesuwane, a nie wyjaśniane" - mówił w Dniu na żywo w MN Rafał Otoka - Frąckiewicz.

Zobacz także: Feministki walczą, by kobiety mogły chodzić topless. Internauci komentują

Wojna na Ukrainie

“To jest wojna niemiecko – rosyjska przeciw Ukrainie, to się nie zmieniło i lepiej to widać. To było w interesie wszystkich. Amerykanie grają na osłabienie Niemiec, czyli UE. Zrobią wszystko, by pokiereszować plany niemieckie, jeżeli chodzi o gaz i energię z Rosji. To budowało potęgę Niemiec przez całe lata i to się teraz sypie, Niemcy nie wyłączą atomu, nagle wrócili do węgla. Wszystkie książki znanych analityków, którzy mówili o nowej, zielonej energii, można do śmieci wyrzucić, bo to po prostu zniknęło” – mówił Otoka – Frąckiewicz.

Węgiel i polityka rządu

“Początek wojny to zakaz importu rosyjskiego węgla, mimo że polskie firmy zapłaciły za ten węgiel. Wtedy można było się spodziewać, że są jakieś pogłębione analizy, pozwalające patrzeć w przyszłość. Nie patrzmy na polityków jak na ludzi, którzy mówią prawdę. Trzeba ich obserwować i patrzeć na ręce, tyle że jest trochę późno już, bo jesteśmy w dużych tarapatach – mamy inflację, która jest zbyt wysoka” – komentował gość MN.

Co pokazała wojna?

“Cynizm i brak odpowiedzialności rządzących. Na opozycję nie patrzę, bo opozycja nic nie może zrobić. Spodziewam się po państwie, że dba o to, że dba spokój w kraju, tymczasem ten rząd gra na chaos i panikę. To nieodpowiedzialne, antypaństwowe i niszczy nasz kraj. Jak cała wojenka PO – PiS” – dodał Otoka – Frąckiewicz.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY