Jakubiak: Z KPO trzeba się wycofać [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marek Jakubiak

Marek Jakubiak / Fot. Youtube/Marek Jakubiak

"Jedynym kamieniem milowym jest Donald Tusk na stanowisku premiera. To jest kamień milowy, kiedy będzie wypłacone KPO" - mówił w Dniu na żywo w MN Marek Jakubiak, były poseł, przedsiębiorca.

Zobacz także: “Kilka lat temu byłam wściekłą, niebieskowłosą feministką” Teraz mówi: Feminizm to oszustwo

Morawiecki wystawiony do wiatru

“Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane i pan premier Mateusz Morawiecki powinien to wiedzieć, wtedy kiedy dogadywał się z Ursulą von der Leyen, która już drugi raz wystawia go do wiatru. Ta pani wybrana jest poprzez głosy PiS. Rozumiem, że musi nosić płaszcz na wielu ramionach, bo jedni i drudzy chcą ją odwołać i wydaje mi się, że jej los jest już przesądzony” – mówił Jakubiak.

KPO nie będzie

“Jestem zdania, że Krajowego Planu Odbudowy nie będzie, z KPO należy się jednoznacznie wycofać. Żadnych kamieni milowych. Jedynym kamieniem milowym jest Donald Tusk na stanowisku premiera. To jest kamień milowy, kiedy będzie wypłacone KPO. Z Unią nie można się dogadać. Jedynym kamieniem milowym, który spowoduje wypłacenie tych środków jest Tusk na stanowisku premiera” – podkreślał Jakubiak.

Likwidacja Izby Dyscyplinarnej

“Niepotrzebnie zlikwidowaliśmy Izbę Dyscyplinarną. Na to wychodzi. Prezydent, Sejm i Senat wyszli na lekko śmieszne postawy” – skwitował gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY