“Kilka lat temu byłam wściekłą, niebieskowłosą feministką” Teraz mówi: Feminizm to oszustwo

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Shannen Michaela

Shannen Michaela / Fot. YouTube

Poprzez filmy i media jesteśmy uczone, że praca dla mężczyzny, wspinanie się po drabinie korporacyjnej i płacenie podatków jest bardziej wzmacniające i wartościowe niż wychowywanie kolejnego pokolenia. Kobiety straciły kontakt z naszymi naturalnymi instynktami miłości, a wskaźniki urodzeń spadają - mówi w opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu Shannen Michaela.

Zobacz także: Lewicowa posłanka: Polska dostanie pieniądze z KPO, gdy zmieni się władza

Shannen Michaela zdobyła popularność jako akrobatka, łuczniczka i youtuberka. Prowadzi też mające rosnącą popularność profile w mediach społecznościowych takich jak TikTok czy Instagram. W jednym z ostatnich nagrań ujawniła, że w przeszłości była “wściekłą, niebieskowłosą feministką”.

Feminizm to oszustwo. Kilka lat temu byłam wściekłą, niebieskowłosą feministką. Kiedyś wierzyłam, że męskie uprzywilejowanie jest realne i że jestem ofiarą luki płacowej – zdradziła.

Jak stwierdziła, następnie poznała “prawdziwe motywy feminizmu”, co wpłynęło na jej postrzeganie tego ruchu.

Zanim kobiety uzyskały prawo głosu, większość z nich była żonami w domu, co oznaczało, że nie pracowały i nie mogły być opodatkowane. Naszym władcom to się nie podobało. Rockefeller zaczął finansować kampanie feministyczne w mediach i w konsekwencji tego ruchu kobiety zaczęły wchodzić na rynek pracy i opuszczać dom. Dzieci były oddzielane od rodziców i wysyłane do szkół finansowanych przez Rockefellera, gdzie były indoktrynowane przez państwo. Wszystko to w ostatecznym rozrachunku zakłóca jednostkę rodzinną w jej rdzeniu – powiedziała.

Podważyła tezy współczesnego feminizmu.

Feminizm jest definiowany jako wiara w społeczną, ekonomiczną i polityczną równość płci. Ale na zachodzie muszę zapytać, jakie prawa mają mężczyźni, których nie mają kobiety? Nowoczesne feministki przekonują kobiety, że kultura rozwiązłości, używanie hormonalnej kontroli urodzeń i niegolenie się jest wyzwoleniem. Że toksyczna męskość jest powszechna, a patriarchat musi zostać zdemontowany. Poprzez filmy i media jesteśmy uczone, że praca dla mężczyzny, wspinanie się po drabinie korporacyjnej i płacenie podatków jest bardziej wzmacniające i wartościowe niż wychowywanie kolejnego pokolenia – stwierdziła.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY