Tumanowicz: To naiwne tłumaczenie Kaczyńskiego [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Witold Tumanowicz

Witold Tumanowicz / Fot. Youtube

"Jest to dziwne odejście Kaczyńskiego. Najpierw argumentacja, że został, bo wybuchła wojna, teraz argumentacja, że odchodzi, bo trwa ona za długo" - mówił w Dniu na żywo w MN Witold Tumanowicz z Konfederacji.

Zobacz także: Rewolucja w prawie budowlanym! Domy jednorodzinne bez pozwoleń

Krucha koalicja PiS – Solidarna Polska?

“Wiemy, że większość parlamentarna Prawa i Sprawiedliwości jest krucha, rząd często ma problemy ze zdobyciem większości, przed każdym głosowaniem jest napięcie, czy wszyscy zagłosują tak, jak chce prezes Kaczyński. Wiemy, że taktyką Jarosława Kaczyńskiego jest zdominuj albo zniszcz, więc jeśli ktoś nie chce się podporządkować przywódczej roli Jarosława Kaczyńskiego no to trzeba go zniszczyć. Pytanie jak w tym odnajdzie się Solidarna Polska, która próbuje udawać opozycję, kontestując działania rządu” – podkreślał Tumanowicz.

Zastrzeżenia Solidarnej Polski

“Solidarna Polska nie ma poważnych zastrzeżeń w chwili, kiedy nadal jest się w autobusie, którym się nas prowadzi na urwisko. To udawanie bycia w opozycji. To hipokryzja. W opozycji jest się poza rządem i głosując przeciwko rządowi w tych kluczowych momentach, w których można było na przykład zablokować KPO. Solidarna Polska tego nie zrobiła i udaje teraz świętych. Zbigniew Ziobro kreuje się na jedynego sprawiedliwego wtedy, kiedy ma pewność, że nie zrobi krzywdy rządowi” – dodał polityk Konfederacji.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY