Jakubiak: Zachowanie Jachiry to smarkateria [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Marek Jakubiak

Marek Jakubiak / Fot. Youtube/Marek Jakubiak

"Jachirowanie - tak można nazwać happening Jachiry w Sejmie. Martwię się, że ona została posłem, wyraźnie nie dorosła tej funkcji. W jaki sposób poseł traktuje swoje obowiązki, taki daje wzór do naśladowania innym" - mówił w Dniu na żywo w MN Marek Jakubiak.

Zobacz także: Rewolucja w prawie budowlanym! Domy jednorodzinne bez pozwoleń

“To Jachirowanie. To jest aktorka – jej wykształcenie to jest gwiazdowanie, to jest bycie na scenie. Polityka daje jej możliwości wykonywania zawodu. Nie dorosła do tej funkcji, to jaki sposób poseł traktuje swoje obowiązki, taki daje wzór do naśladowania innym. Przed nią było tysiące posłów, również II RP, którzy w znakomity sposób reprezentowali majestat Rzeczypospolitej poselską godnością. Robienie jaj nie służy ani demokracji, ani Rzeczypospolitej, ani parlamentowi. To smarkateria” – mówił Jakubiak.

Tusk broni Jachiry

“Mam wątpliwości co do definicji Tuska jako poważnego polityka. Tusk jest w tej chwili taką Jachirą, tylko w spodniach. On z tej powagi, którą kiedyś miał – dziś jest duży znak zapytania jak go traktować. Naród polski wyraźnie to widzi i określa. Co do legitymizowania takiego działania – no cóż, to jest jedne platformiarskie towarzystwo, skupiające się na poniżaniu ludzi. Jeżeli ktoś napisze coś anty, to natychmiast idą wyzwiska, chamskie odzywki. Nie ma miejsca w moim otoczeniu na chamstwo a w otoczeniu Tuska tego chamstwa jest aż nadto” – komentował Jakubiak.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY