Dr Aondo-Akaa: Jest wielce prawdopodobne, że Putin i Łukaszenka chcą zakłócić Święto Niepodległości [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dr Bawer Aondo-Akaa

Dr Bawer Aondo-Akaa / Fot. Facebook/ZespolMojaRodzina

Widzimy, co się dzieje, jaka jest sytuacja na granicy, jak pan Łukaszenka razem z panem Putinem ten ich morderczy, diaboliczny reżim wykorzystuje imigrantów - ludzi często z Iraku, Syrii, Iranu, Afganistanu itp. Jest to wielce prawdopodobne, że pan Putin i pan Łukaszenka sobie wykoncypowali to, że nam tutaj nasze święto niepodległości, święto wszystkich Polaków, zepsują, zohydzą - mówi dr Bawer Aondo-Akaa w rozmowie z portalem Media Narodowe.

Zobacz także: We wtorek posiedzenie Sejmu ws. sytuacji na granicy polsko-białoruskiej

Paweł Kubala: Czy wybiera się pan na tegoroczny Marsz Niepodległości?

Dr Bawer Aondo-Akaa: Bardzo dziękuję za to pytanie, myślę, że jest ono ważne. Jestem zaszczycony, że mogę wypowiadać się na łamach tak znakomitego portalu jak Media Narodowe. Jeśli Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej pozwoli, to wybiorę się na tegoroczny Marsz Niepodległości – taki mam zamiar. Tak jak powiedział Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Rot Marszu Niepodległości – ten Marsz jest, parafrazując jego słowa, najważniejszy. Myślę, że tak jest z wielu przyczyn. Na przykład widzimy, jakie są naciski na naszą Najjaśniejszą Rzeczypospolitą – wewnętrzne i zewnętrzne. Zewnętrzne, czyli Bruksela z jednej strony, a z drugiej Moskwa w sojuszu z Mińskiem. Widzimy, co się dzieje, jaka jest sytuacja na granicy, jak pan Łukaszenka razem z panem Putinem ten ich morderczy, diaboliczny reżim wykorzystuje imigrantów – ludzi często z Iraku, Syrii, Iranu, Afganistanu itp.

No właśnie, czy ten kryzys migracyjny nie położy się cieniem na Święto Niepodległości? A może to celowe zamierzenie Putina i Łukaszenki, żeby akurat przy okazji polskiego narodowego święta zwielokrotnić fale imigrantów?

Niezwykle celne pytanie. Jest to wielce prawdopodobne, że pan Putin i pan Łukaszenka sobie wykoncypowali to, że nam tutaj nasze święto niepodległości, święto wszystkich Polaków, zepsują, zohydzą. Mogliśmy też przeczytać na łamach portalu Media Narodowe, że neomarksistowska Antifa – paraterrorystyczna, czy terrorystyczna organizacja, bojówka lewicowa, która w Niemczech zakłóca m.in. Msze Św. czy Marsze dla Życia i Rodziny – chce przyjechać do Polski, żeby robić burdy. Jakim prawem? Przecież to nie jest ich święto. To jest święto nasze, Polaków. Natomiast słuszne pan redaktor zauważył, że Putin i Łukaszenka chcą zdestabilizować sytuację w Polsce. Nie możemy dopuścić, żeby V Kolumny rosyjskie były na terytorium Polski. Mam na myśli choćby Xportal. Ludzie współtworzący Xportal zachowują się tak, że uważam, że jest to V Kolumna rosyjska w Polsce. M.in. fotografowali się z flagą separatystycznej republiki z Donbasu. Myślę, że pan Putin i pan Łukaszenka będą wykorzystywali takie sytuacje i takie neomarksistowskie czy prorosyjskie środowiska. Kolejna sprawa – jako, że jesteśmy w Krakowie, w którym się urodziłem i mieszkam, tutaj został zdewastowany, oblany farbą, pomnik ś. p. pana Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz żołnierzy idących z Oleandrów. Więc tutaj widzimy, że pewni ludzie nie tylko dopuszczają się aktów wandalizmu, ale też zachowują się jakby byli prorosyjscy. Pytanie jest takie, czy to nie jest przypadkiem za ruble sfinansowana diaboliczna strategia, która ma na celu umniejszenie rangi naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i również destabilizację sytuacji społeczno-polityczno-partyjnej w Polsce. Myślę, że tak, że taki jest cel, ale też nie bójmy się, nie martwmy się. Starajmy się umacniać. Czytajmy dokumenty św. Jana Pawła II, bł. Róży Czackiej, ś. p. pana Romana Dmowskiego, ś. p. pana Lutosławskiego, również s. p. pana Marszałka Piłsudskiego, no i oczywiście myślicieli i działaczy ruchu narodowego, przedwojennego, jak np. ś. p. pana Balickiego. Koniecznie warto też czytać dzieła genialnego wręcz profesora, który mówił o cywilizacjach, ś. p. pana Feliksa Konecznego.

Wracając do samego Marszu Niepodległości. Jak te ostatnie działania sądowe mogą wpłynąć na jego przebieg?

O właśnie, to jest bardzo ciekawe pytanie. Np. pani Marzena Nykiel, redaktor naczelna portalu wpolityce.pl, napisała – parafrazując – mianowicie, że pan dr Rafał Trzaskowski, prezydent stolicy naszej Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, Warszawy, dał prezent organizatorom Marszu Niepodległości. Myślę, że sprawa ma dwa wymiary. Pierwszy, o którym mówi pani Marzena Nykiel, że zwiększy to liczebność uczestników Marszu Niepodległości. Drugi, o czym mówi też Robert Bąkiewicz, żeby przygotować się na prowokacje. Dlaczego? Ponieważ pan dr Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, chce się wykazać. Chce pokazać – zobaczcie, są burdy, sąd miał rację. Myślę, że zachowuje się on tak, jakby chciał przykleić patriotom łatkę faszystów, neonazistów. Jednak to mu się nie uda zrobić, bo przeważająca większość patriotów naszej wielkiej Polski to ludzie wierzący, głównie będący w Świętym Kościele katolickim, a my mamy za sobą orędowniczkę, matkę wszystkich Polaków i możemy się zawsze do niej zwracać, np. na Jasnej Górze, mówię o Najświętszej Marii Pannie Zawsze Dziewicy. Ona czuwa nad nami i oręduje do swojego syna, Jezusa Chrystusa.

Dziękuję bardzo.

Dziękuję, byłem zaszczycony.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY