Tomasz Budzyński współautor „Powrotu do Jedwabnego”: Sukces książek to zasługa czytelników, którzy chcą poznać ukrywaną prawdę [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Tomasz Budzyński

Tomasz Budzyński / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Przed premierą filmu „Powrót do Jedwabnego” współautor książek pisanych razem z Wojciechem Sumlińskim, były major ABW, szef delegatury tej służby w Lublinie, emerytowany funkcjonariusz z 15-letnim stażem, Tomasz Budzyński udzielił wywiadu Janowi Bodakowskiemu z Mediów Narodowych.

Zdaniem Tomasza Budzyńskiego film „Powrót do Jedwabnego” niesie ze sobą, wobec tego, co było w książkach, nową treść i inną perspektywą. Z racji, że film sfinansowany był z datków 4000 darczyńców będzie on dostępny za darmo na You Tube oraz na płytach DVD.

Zobacz także: Na granicy z Białorusią możliwe są incydenty zbrojne?

Z Tomaszem Budzyńskim rozmawialiśmy nie tylko o filmie, ale i książkach. Zdaniem współautora „Powrotu do Jedwabnego” sukces książek Sumlińskiego i Budzyńskiego to zasługa czytelników, którzy chcą poznać prawdę ukrywaną przez establishmentowe media. Popularna formuła książek miała na celu dotarcie do szerokiego grona czytelników.

Tomasz Budzyński zdradził też, że na jesieni będzie wydany drugi tom „Zapisu zarazy” pracy o rzekomej pandemii, która pisana jest na bieżąco.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY