Skandaliczna „Drag Queen Story Hour”. Męskie genitalia przed oczami dzieci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dzieci i drag queen

Występ drag queen przed dziećmi / Fot. Facebook

Występy drag queens skierowane do najmłodszych dzieci zyskują coraz większą popularność. Podczas jednego z takich występów doszło do skandalicznej sytuacji.
  • 17 października niebinarna drag queen, Sasha Sota, wystąpiła w bibliotece
  • Występ miał miejsce w ramach „Drag Queen Story Hour” i był skierowany do najmłodszych dzieci
  • Na opublikowanych zdjęciach z “imprezy” widać m.in. rozłożone szeroko nogi aktywisty
  • Zdjęcie wywołało oburzenie ze strony rodziców

W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie drag queens regularnie organizują „Drag Queen Story Hour”. Akcje mają miejsce w bibliotekach, a czasem i w szkołach. Ich odbiorcami są najmłodsze dzieci. Drag queen ma przez około godzinę bawić się z dziećmi, czytając im lub opowiadając historie. Według Bibliotek Hrabstwa Hennepin wydarzenia promują „wyrażanie siebie, przebieranki i płynność płciową poprzez historie. Dzieci mogą liczyć także na “rymowanki, muzykę i ruch z wykonawcami drag” z lokalnych społeczności.

Gorsząca „Drag Queen Story Hour”

Po jednej z takowych „imprez” wybuchł prawdziwy skandal. Internet obiegło bowiem zdjęcie z wydarzenia, na którym drag queen bezwstydnie rozkłada nogi przed dziećmi. Nieedytowane zdjęcie wyraźnie pokazuje odsłonięte krocze. Genitalia drag queen miały być zakryte jedynie rajstopami. Reakcje na zdjęcie, jak i całą akcję, w większości były negatywne. Rodzice okrzyknęli zachowanie aktywisty LGBT “chorą praktyką”.

„Robiłem pokazy drag dla zabawy i dla celów charytatywnych, a to jest głupie i mylące, jaki może być sens” – napisano w jednym z komentarzy. „To szaleństwo i nie powinno być dozwolone. No dalej, rodzice, na co czekacie? Wielu innych zastanawia się, dlaczego instytucja finansowana przez podatników była gospodarzem tego typu wydarzeń” – stwierdzają. Sama Bibliotek broni “godzin historii”, zapewniając, iż to nowa inicjatywa. Z tego powodu, “popełniają błędy”. „Każdy występ jest inny. To pozwala na nowy program każdego dnia, ale także wprowadza możliwość popełnienia nowych błędów” – przekazał specjalista ds. komunikacji w hrabstwie.

Post Millennial

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY