“Wieczorne rozmowy z wnukami w trudnym czasie” Kazimierza Brauna

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Wydawnictwo 3DOM

Przystosowanie do życia w społeczeństwie nowego pokolenia jest niezmiernie ważne – ma ono wpływ nie tylko na mentalność młodych ludzi, ale także na kondycję naszego państwa i naszej przyszłości. Co właściwie powinni przekazywać rodzice swoim podopiecznym? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, jednak warto, by każdy młody Polak kierował się w swym życiu umiłowaniem do Ojczyzny i wiarą.

Na łamach Wydawnictwa 3DOM ukazała się właśnie pozycja, która w doskonały sposób objaśnia tradycję i patriotyzm. „Wieczorne rozmowy z wnukami w trudnym czasie” Kazimierza Brauna to książka przedstawiająca obraz prawdziwej relacji dziadka z wnukami. Autor w publikacji zawarł swoje osobiste rozmowy z młodym pokoleniem i tym samym pokazał, w jaki sposób on sam stara się dotrzeć do młodych umysłów. Kazimierz Braun tłumaczy, na czym polega lojalność, odwaga, czułość i poświęcenie – wszystko po to, by przekazać tym małym istotkom piękno tradycji naszego państwa i naszej wiary. Twórca, opowiadając wnukom historie ze swojego życia i przedstawiając normy, którymi kierował się w życiu on i jego przodkowie, stara się zainspirować młode pokolenie do życia w zgodzie z moralnością i przede wszystkim z szacunkiem do Ojczyzny i drugiego człowieka. Rozmowy Kazimierza Brauna z wnukami pochodzą z wiosny 2020, dlatego też pewna cześć wypowiedzi nawiązuje do ówczesnej sytuacji pandemicznej oraz występujących w jej następstwie ograniczeń.

Autor książki – Kazimierz Braun to polski pisarz, reżyser teatralny, a także profesor nauk humanistycznych. Wykładał m.in. na Uniwersytecie Wrocławskim, New York University, Uniwersytecie Kalifornijskim (kampus w Santa Cruz) i University at Buffalo. Braun jest także ojcem, ogromnym patriotą i pedagogiem – wszystkie te cechy sprawiają, że jego rozmowy z wnukami, są bardzo rzeczowe i odpowiednio dostosowane do umysłu młodego człowieka.

Sprawmy, by nasze dzieci były dumne z bycia Polakami! Przekażmy im piękno naszej tradycji i obyczajów, a także wytłumaczmy im burzliwą historię naszego kraju. Książka „Wieczorne rozmowy z wnukami w trudnym czasie” dostępna jest już w regularnej sprzedaży na stronie Wydawnictwa 3DOM: https://3dom.pro/18482-kazimierz-braun-wieczorne-rozmowy-z-wnukami-w-trudnym-czasie.html?ssa_query=wieczorne

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą nadzwyczajną pozycją literacką!

Wydawnictwo 3DOM

POLECAMY