Popielec: Akcja z obostrzeniami to szkolenie przed konfliktem zbrojnym [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

– Cała akcja z tymi obostrzeniami jest po to, żeby nas przyzwyczaić, zrobić nam szkolenie BHP przed konfliktem zbrojnym – powiedział Przemysław Popielec, przedsiębiorca i bloger na kanale Media Narodowe. Gość powołał się na słowa Krzysztofa Jackowskiego [WIDEO]

  • Przemysław Popielec przywołał jedną z hipotez, którą w internecie zaczął rozpowszechniać Krzysztof Jackowski
  • Popielec: można domniemywać, że tutaj chodzi o ochronę przed gazami bojowymi lub inną bronią chemiczną
  • Rząd ma na celu przedstawienie Rosjan jako naszych wrogów
  • Zobacz także: Spalono ciężarówkę pro-life w Warszawie. Niewygodne hasła?

Przemysław Popielec na początku rozmowy odniósł się do noszenia maseczek na zewnątrz. Zaznaczył, że są rząd już dawno powinien zrezygnować z tego obostrzenia. – Idą chyba na rekord i to nie ma żadnego podłoża naukowego, nie wiadomo o co chodzi, chociaż są pewne domysły – nawiązał gość.

– Można domniemywać, że tutaj chodzi o ochronę przed gazami bojowymi lub inną bronią chemiczną. Proszę zauważyć, że gdy mamy taką maseczkę, to nie chroni nas przed wirusami, bo wirusy mają cząsteczki o wiele mniejsze od porów na maseczce. Natomiast już może nas ochronić od gazów bojowych – powiedział Popielec.

Przedsiębiorca podał tutaj przykład Aleppo, w którym użyto gazów bojowych. Osoby poszkodowane zostały zebrane do szpitali i lekarze nosili maseczki chirurgiczne, aby ochronić się od pozostałości tych gazów. Przemysław Popielec zaznaczył, że jest to jedna z hipotez, którą w internecie zaczął rozpowszechniać Krzysztof Jackowski. – Cała akcja z tymi obostrzeniami jest po to, żeby nas przyzwyczaić, zrobić nam szkolenie BHP przed konfliktem zbrojnym.

Na pytanie, czy rząd jest gotów wysłać nas na wojnę gość dał odpowiedź twierdzącą. Podał przykłady różnych działań rządu mających na celu przedstawienie Rosjan jako naszych wrogów. – Żeby społeczeństwo coraz bardziej się oswajało, że być może będziemy musieli wysłać żołnierzy na Ukrainę, aby wesprzeć Ukraińców w wojnie z Rosją. Popielec dodał, że musimy zrobić wszystko, aby Polska nie wzięła udziału w tej wojnie.

POLECAMY