Program Pospieszalskiego zablokowany! TVP nie wyemitowała “Warto Rozmawiać”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jan Pospieszalski

/ fot. Krzysztof Sitkowski/Facebook/WartoRozmawiać

– Przed wejściem do studia poinformowano nas, że program jest nagrywany i zostanie wyemitowany później.
Tyle dowiedziałem się od dyrekcji anteny. Kiedy? Nie wiem – napisał za pośrednictwem mediów społecznościowych Jan Pospieszalski, twórca i prowadzący programu “Warto Rozmawiać”.

Jak ujawnił Pospieszalski, w najnowszym, poniedziałkowym odcinku programu “Warto Rozmawiać”, gościem miał być minister edukacji Przemysław Czarnek. – Nagrany program z udziałem ministra P. Czarnka dot konsekwencji nauczania zdalnego dla dzieci, nauczycieli, rodzin – napisał dziennikarz. – O nowej porze emisji powiadomimy niezwłocznie po uzyskaniu informacji w tej kwestii – napisano z kolei na profilu programu.

We wtorek w zeszłym tygodniu posłanka PiS i członkini Rady Mediów Narodowych Joanna Lichocka skrytykowała poprzedni odcinek „Warto rozmawiać”, w którym dyskutowano o konsekwencjach epidemii dla gospodarki i systemu służby zdrowia. W czerwcu ub.r. premierowe odcinki „Warto rozmawiać” przeniesiono z TVP Info do TVP3. Wcześniej do TVP INFO program trafił z TVP1.

Dyskusja w internecie

Po upublicznieniu informacji o odwołaniu emisji programu, w internecie pojawiło się całkiem sporo komentarzy, odnoszących się do tej sytuacji.

twitter.com, wirtualnemedia.pl

POLECAMY