Sumliński o restrykcjach: Nie mają żadnej logicznej podstawy [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Redaktor Wojciech Sumliński na antenie Mediów Narodowych skomentował zasadność działań państwa, przy nakładanych restrykcjach. – Podstawy nie ma, przynajmniej opartej o logikę, zdrowy rozsądek – stwierdził dziennikarz.

  • Kto z państwa chciałby się dowiedzieć, co nam szykują – wystarczy zobaczyć, jak to zrobiono w Izraelu. Tam to zrobiono dokładnie według tego mechanizmu. Niezaszczepionym nie wolno praktycznie nic. Zaszczepionym wolno praktycznie wszystko – zauważył gość Mediów Narodowych.
  • Redaktor Sumliński ocenił, że mimo decyzji rządu o nakładanych restrykcjach na niezasszczepionych, istotna grupa osób może nie zdecydować się na szczepienie przeciw koronawirusowi.
  • Zobacz także: Godzina policyjna w Kenii! Kto nie zdąży do domu, nocuje w samochodzie [WIDEO]

– Jest tylko jedna podstawa, która polega na przemodelowaniu, zniszczeniu tego świata, jaki znamy, więzi społecznych, relacji międzyludzkich, wartości religijnych, w konsekwencji depopulacji, bo o tym nas zapewnił pan Bill Gates – jeden z twórców tego szaleństwa. Do tego to wszystko zmierza. Wszelkie drogi mają doprowadzić do tego właśnie celu – powiedział Sumliński, komentując sprawę restrykcji.

– Jest wiele osób zdroworozsądkowych i nie chcą się szczepić, więc zaczęto przemycać informacje, że w taki czy inny sposób będą jakieś formy wspierania osób, które się zaszczepiają. Będzie wolno im więcej. Będzie wolno im np. jeździć za granicę, zaczęto mówić o tym, że może będą paszporty covidowe – stwierdził. – Zaszczepieni będą szczęśliwi, bo będą mogli jeździć po świecie, będą mogli wszędzie pójść, a ci niezaszczepieni może niekoniecznie – powiedział.

Według Sumlińskiego, mimo wszystko może pojawić się spora grupa osób, która niezależnie od restrykcji, nie zdecyduje się na szczepienia. – Już teraz pojawiają się pomysły, by takich zmuszać w inny sposób. W jaki? W każdy możliwy – przekazał. – Kto z państwa chciałby się dowiedzieć, co nam szykują – wystarczy zobaczyć, jak to zrobiono w Izraelu. Tam to zrobiono dokładnie według tego mechanizmu. Niezaszczepionym nie wolno praktycznie nic. Zaszczepionym wolno praktycznie wszystko – zauważył.

POLECAMY