Spisek przeciw Konfederacji? “To nie przypadek”. Żądają interwencji Marszałka Sejmu [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dłoń

/ Fot. Twitter/Kulesza_pl

Sufit w Sejmie jest nieszczelny. Konfederacja mówi o spisku. Woda kumuluje się bowiem w miejscu, gdzie siedzą jej posłowie.

Zaniepokojeni posłowie Konfederacji

– Chciałbym poinformować o spisku. Czy to przypadek, że akurat nad Posłami Konfederacji przecieka dach? – pytał na mównicy sejmowej poseł Krystian Kamiński. Z kolei poseł Jakub Kulesza, na Twitterze zamieścił film ukazujący zjawisko. – To jest właśnie kropla z przeciekającego dachu w Sejmie. – mówił w czasie nagrania z Sali Plenarnej.

Poseł Kamiński szukał rozwiązania sytuacji. Jego zdaniem, członkowie partii mogliby dostać parasolki – Czy możemy we wniosku formalnym wnioskować o to, żebyśmy chociaż parasolki dostali? Ja uważam, że to spisek przeciwko naszemu kołu i chcę interwencji Marszałka w tym momencie dodał polityk.

Pytanie posła nie zostało bez odpowiedzi. Wicemarszałek Piotr Zgorzelski (PSL) odparł, że wniosek zostanie zgłoszony do Kancelarii Sejmu.

Na twitterze sprawę skomentował także Artur Dziambor “Tymczasem w naszym sejmowym cyrku pada deszcz. No i akurat na głowy posłów #Konfederacja”.

wprost.pl

POLECAMY