Gina Carano okrzyknięta “nazistką”. Aktorka skrytykowała dyktat politycznej poprawności

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Fot. Instagram

“Niepoprawna politycznie” aktorka, Gina Carano została okrzyknięta “nazistką” przez Demokratyczną byłą senator z Północnej Dakoty.

  • Aktorka Gina Carano została wyrzucona z pracy w serialu “The Mandalorian” po tym, jak zamieściła “niepoprawny” wpis na Instagramie.
  • W programie na żywo, Gina została okrzyknięta “nazistką” przez byłą senator Dakoty Północnej z ramienia Demokratów.
  • Carano uważa, iż jest to jeden z elementów postępującej w USA “cancel culture” i “odczłowieczania” osób o odmiennych poglądach, praktykowanego przez lewicę.

Gina Carano została okrzyknięta “nazistką” przez byłą senator Demokratów z Północnej Dakoty, Heidi Heitkamp. W rozmowie na żywo pani polityk została zapytana o to, co właściwie zrobiła Carano, iż Hollywood tak ją znienawidził. Heitkamp odparła: “Ona jest nazistką!” Po tych słowach jednak zaczęła się wycofywać do nieco mniej surowych oskarżeń.

“Och, to coś innego, myślałem o kimś innym. Cóż, ona nie jest nazistką” – odpowiedział dziennikarz przeprowadzający wywiad, próbując najwyraźniej zatuszować rzucone przez senator słowa. „Ona jest biała – jest zaangażowana w białą supremację” – mówiła Heitkamp. Kontynuowała, mówiąc, że Carano „spotyka się z białymi suprematystami”, a następnie przyznała, że może zostać pozwana o zniesławienie z powodu jej poprzednich komentarzy. Sama Gina Carano, okrzyknięta “nazistką”, opublikowała tweet, w którym nazwała rozmowę elementem “cancel culture” i “fazą odczłowieczania”.

Nazwisko Carano wywołało prawdziwy skandal, gdy odważyła się umieścić w mediach społecznościowych wpis dotyczący Żydów w czasie drugiej wojny światowej. Przyrównała w nim nazistowską nagonkę na Żydów do dyktatu politycznej poprawności. Po jego publikacji Gina natychmiast straciła rolę w serialu “The Mandalorian”.

„Żydzi byli bici na ulicach nie przez nazistowskich żołnierzy, ale przez ich sąsiadów… nawet przez dzieci. Ponieważ historia jest redagowana, większość ludzi dzisiaj nie zdaje sobie sprawy z tego, że aby dojść do punktu, w którym nazistowscy żołnierze mogli z łatwością złapać tysiące Żydów, rząd najpierw sprawił, że ich sąsiedzi znienawidzili ich po prostu za to, że są Żydami. Czym różni się to od nienawidzenia kogoś za jego poglądy polityczne?” – napisała na Instagramie, nawiązując do trwającej stale “nagonki” na osoby o poglądach prawicowych.

Oprócz faktu, iż Gina Carano została okrzyknięta “nazistką”, wcześniej straciła pracę w serialu Lucasfim. Studio nazwało post Giny “niedopuszczalnym”. „Gina Carano nie jest obecnie zatrudniona w Lucasfilm i nie ma żadnych planów, aby znalazła tu zatrudnienie w przyszłości” – napisało studio w oświadczeniu. „Niemniej jednak jej posty w mediach społecznościowych oczerniające ludzi na podstawie ich tożsamości kulturowej i religijnej są odrażające i nie do przyjęcia”.

Post Millennial

POLECAMY