Złotowski: Parlament Europejski jest instytucją całkowicie niewiarygodną [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kosma Złotowski

Kosma Złotowski / Fot. YouTube/MediaNarodowe

"Najpierw musi wyjaśnić na co i skąd były te pieniądze przysyłane z Panamy, bo to jest bardzo ważne" - mówił w Dniu na żywo w MN Kosma Złotowski, europoseł PiS.

Afera w PE

“To dopiero początek. Ta afera świadczy o tym, że skoro można było sobie kupić opinię dotyczącą Kataru, to znaczy, że można było sobie kupić opinię na każdy inny temat, a może nie tylko opinię, a być może poprawki – do tego, czy innego aktu prawnego. Innymi słowy, świadczy to o tym, że Parlament Europejski jest instytucją całkowicie niewiarygodną, a zwłaszcza ta jego socjalistyczna część, bo ta afera dotyczy przede wszystkim posłów z frakcji Socjalistów i Demokratów” – mówił Złotowski.

Kolosalne pieniądze

“Do tej pory takich zarzutów posłom nie stawiano. Były afery korupcyjne, ale to były afery w postaci prowokacji dziennikarskiej, gdzie posłowie zgodzili się poprzeć jakieś poprawki. To wskazywało, że coś takiego może się wydarzyć no i teraz się wydarzyło. Jeżeli prawdą jest to, o czym mówi pan poseł Dominik Tarczyński, o tych kolosalnych pieniądzach, to jeżeli to miałoby się sprawdzić to znaczy, że tu chodzi o grubsze interesy niż tylko o pozytywną opinię na temat praw pracowniczych w Katarze” – dodawał europoseł PiS.

Pieniądze z Panamy

“Wydaje mi się, że najpierw musi wyjaśnić na co i skąd były te pieniądze przysyłane z Panamy, bo to jest bardzo ważne. Oczywiście na tych rezolucjach przeciwko Polsce i zrobieniu Polsce jak najgorszej opinii, Na podstawie faktów, których nie było, na podstawie kłamstw – bo na tym się te rezolucje opierały, to komuś mogło na tym zależeć. Z całą pewnością zależało na tym Rosji. Ciekawe kto był właścicielem kont, z których te pieniądze były wysyłane” – wskazywał gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY