Naskręt: Patryk Kalski miał kontakty z Zatoką Sztuki [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kalski i jego powiązania z Zatoką Sztuki

Nie żyje Patryk Kalski / Fot. Twitter

"Kalski czuł się niepewnie. Odnosiłem wrażenie, że nie chodzi tylko o strzelnicę, ale o coś jeszcze. O co, tego już się nie dowiemy" - mówił w Dniu na żywo w MN Maciej Naskręt, dziennikarz Dziennika Bałtyckiego.

Kontakty Kalskiego z Zatoką Sztuki

“Z Patrykiem Kalskim kontaktowałem się jeszcze w listopadzie, przy okazji sprawy prowadzenia przez niego strzelnicy w Gdyni – Kolibkach. Tam pojawiła się taka historia, gdzie mieszkańcy naciskali na to, że ta strzelnica generuje zbyt dużo hałasu. Doskonale wiedziałem, że Patryk Kalski miał kontakty z Zatoką Sztuki, rozumiałem jego historię, zanim prowadził strzelnicę. Obszerną rozmowę przeprowadził z nim Sylwester Latkowski w swoim filmie. Gdy rozpoczęto poszukiwania i działania wokół Zatoki Sztuki, postanowiłem się z nim skontaktować. Powiedział, że chętnie się spotka, że nie ma najmniejszego problemu, ale po Nowym Roku i wtedy porozmawia ze mną o tym, co działo się w Zatoce Sztuki” – mówił Naskręt.

Zatoka Sztuki a sprawa Iwony Wieczorek

“Prokuratura nie zajmuje w tej sprawie żadnego stanowiska, ale to jest bardzo znamienne, że policja i prokuratura przeczesuje ten teren dość wnikliwie. To miejsce, którego dotąd nie badane w żaden sposób, dopiero teraz te działania się odbywają. Rozmawiałem niedawno z Krzysztofem Rutkowskim i on powiedział mi ciekawą rzecz – że do tej pory nie prowadzono tam działań, a jeśli są prowadzone w tej chwili, to są one mocno spóźnione. Sprawę Iwony Wieczorek i Zatoki Sztuki łączy Wojciech Sz. “Bolo”. To on był szefem ochrony w Dream Clubie i później Zatoki Sztuki. Był prawą ręką Marcina T., właściciela tych lokali” – dodawał dziennikarz.

Kalski czuł się niepewnie

“Kalski był ostrożny w kontakcie z mediami, cedził mocno słowa, nie wypowiadał się ekspresyjnie, nie wiem z czego to wynikało. Uważał, że poprzez tę strzelnicę, która była przedmiotem zainteresowania i mieszkańców i władz Gdyni, czuł się niepewnie. Odnosiłem wrażenie, że nie chodzi tylko o strzelnicę, ale o coś jeszcze. O co, tego już się nie dowiemy” – podkreślał gość MN.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY