Kita: Dominacja Meloni jest silna [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kacper Kita w MN

Kacper Kita w MN / Fot. You Tube/ Media Narodowe

"Wydaje się to praktycznie pewne, że Meloni będzie premierem" - mówił w Dniu na żywo w MN Kacper Kita, publicysta Nowego Ładu.

Centro – prawica wygrywa

“Media w tej chwili zajmują się spekulacjami, kto wejdzie do rządu i jaki będzie układ sił w bloku centro – prawicy. Dostali 44%, sondaże dawały nieco więcej – 47-48%. Samo zwycięstwo nie było dla nikogo zaskoczeniem, tego się spodziewano. Na pewno zaskakuje skala jak bardzo Meloni odjechała przeciwnikom. Największe media drukowały jej czarno – białe zdjęcie, opatrzone suchym komentarzem “Meloni bierze Włochy”. Straszono od dawna faszyzmem i tym, że Włochy będą jak Polska i Węgry” – mówił Kita.

Blok i zjednoczenie

“Strona lewicowo – liberalna nie potrafiła się zjednoczyć, prawica umiała to zrobić. Wszyscy na prawo poszli w bloku i to zaprocentowało” – wskazywał gość MN.

Meloni premierem?

“Wydaje się to praktycznie pewne, że Meloni będzie premierem. Jej dominacja nad partnerami jest bardzo silna, co nie znaczy, że ma pewność bycia premierem przez 5 lat. To zależy od jej popularności i zapanowania nad tym szerokim obozem, na ile będzie w stanie zaspokajać interesy i potrzeby wszystkich graczy” – dodawał publicysta.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY