Matecki: Jeżeli ktoś nazywa żołnierzy śmieciami i psami, to można przypisać mu skrajne epitety [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dariusz Matecki, Solidarna Polska

Dariusz Matecki, Solidarna Polska / Fot. YouTube

"Jestem zadowolony, że minister Ziobro tego typu słów użył i przedstawił, to co bardzo duża część społeczeństwa myśli" - mówił Dariusz Matecki, radny Solidarnej Polski.

Zobacz także: Zarząd Fundacji Pro – Prawo do Życia stanął przed sądem. Poszło o akcję “Stop pedofilii”

Słowa Frasyniuka

“Jeżeli ktoś nazywa żołnierzy, czy strażników granicznych, którzy bronią polskiej granicy – śmieciami i psami, to można przypisać mu skrajne epitety. Jeśli chodzi o pana Frasyniuka to one do niego pasują ze względu na jego zachowanie. Nie widzę tutaj niczego złego, że Minister Sprawiedliwości wprost napisał to, co uważa bardzo duża część społeczeństwa. Możemy udawać, że nic się nie stało, kolejny raz przejść obok bluzgów na żołnierzy, tego wyroku i patrzeć, że kolejna osoba, która znieważa żołnierzy jest zapraszana na jakieś festiwale i występuje tam jako autorytet, jako ofiara hejtu. To totalne odwrócenie pojęć” – mówił Matecki.

Sprzeciw Ziobry

“Cieszę się, że jestem w organizacji politycznej, którą zarządza człowiek, który wprost się temu przeciwstawia i nawet w bardzo ostrych słowach, mając świadomość, że będzie za to atakowany, potrafi powiedzieć – dość, człowieka, który znieważa polskich żołnierzy jest śmieciem” – dodał Matecki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY