Potocki: To jest porażające, co ten człowiek ma w głowie [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Andrzej Potocki

Andrzej Potocki / Fot. YouTube/MediaNarodowe

"To jest porażające, co ten człowiek ma w głowie i jaką zdolność przewidywania ma tenże generał" - mówił w Dniu na żywo w MN Andrzej Potocki z Tygodnika Sieci.

Zobacz także: Bąkiewicz o propozycji KE ws. gazu: Należy ją bezwzględnie odrzucić

Problemy eksperta Szymona Hołowni

“Sama postać gen. Różańskiego jest gorącym kartoflem. Nie rozumiem jednej rzeczy, która jest kwestią honoru wojskowego, o ile te zarzuty się potwierdzą – przekazanie pieniędzy nie do skarbu państwowego, tylko do organizacji prywatnej. Chodzi o 7,5 mln złotych. Jest to poważne przestępstwo. Generał Różański był Dowódcą Generalnym Sił Zbrojnych RP. To hańba dla munduru i dyskwalifikacja również jako polityka, wspierającego ruch Hołowni. Hołownia broni go, że są to zarzuty polityczne” – mówił Potocki.

Ekspert w cudzysłowie

“Krytyka działalności MON jest uzasadniona w tym sensie, że każdy może krytykować. Do tej pory gen. Różański wygadywał takie głupoty, że sam siebie kompromituje. Wrzucanie mu fikcyjnych zarzutów jest pozbawione sensu. Krytykował NATO, mówił, że armia polska w kwestii europejskiej jest poza głównym nurtem wydarzeń. To jest bełkot. Również jego wypowiedzi o Wojskach Obrony Terytorialnej kompromitują go jako wojskowego eksperta” – podkreślał Potocki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY