Wrona: Opozycja ma być totalna [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Jacek Wrona

Jacek Wrona / Fot. YouTube

"Nie chciałbym dożyć chwili, w której będziemy musieli bronić się przed nielegalną imigracją na wszystkich granicach" - mówił w Dniu na żywo w MN Jacek Wrona, były oficer Centralnego Biura Śledczego.

Zobacz także: Zachodni postęp seksualny dotyka islam. Pierwszy taki meczet w Niemczech

Zapora na granicy polsko – białoruskiej

“Płot [na granicy polsko-białoruskiej] już jest gotowy w sensie fizycznym, ale jeszcze jest dozbrajany w czujniki elektroniczne, kamery i można powiedzieć, że lada moment będzie ukończony w postaci docelowej. Jest bardzo skuteczny, dość wysoki, dobrze zabezpieczony. Są tereny, na których z wielu względów ta zapora nie może być zbudowana – są to tereny bagienne. Swoje ogrodzenie stawiają Litwa, Łotwa i Estonia, co wzmacnia północną flankę. Kwestia, czy taki mur postawić w obwodzie królewieckim. […] Główna kwestia to zabezpieczenie granic z Białorusią, co się dokonało” – mówił Wrona.

Krytyka opozycji

“Na początku rządów PiS pan Schetyna ideowo określił zachowanie opozycji – totalne. Nie ma żadnej alternatywy, możliwości porozumienia. W cywilizowanych krajach opozycja ma 3 płaszczyzny rozmowy z rządem. […] Tu tego nie ma” – komentował Wrona.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY