Matecki: Warszawa jest dla skrajnej lewicy [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dariusz Matecki, Solidarna Polska

Dariusz Matecki, Solidarna Polska / Fot. YouTube

"Warszawa jest dla skrajnej lewicy, którą popiera Trzaskowski. Gdy na Marszu Niepodległości ktoś przyniósł jakieś radykalne hasła, to od razu marsz był rozwiązywany. Gdy są kpiny z wiary katolickiej - wtedy jest ok" - mówił w Dniu na żywo w MN Dariusz Matecki, radny Solidarnej Polski ze Szczecina.

Zobacz także: „Śmierć, śmierć, śmierć” i flaga banderowców na marszu Jabłonowskiego [+WIDEO]

Parada równości w Warszawie

“Na tej paradzie szydzono z modlitw i pieśni religijnych. Wcześniej szydzono z Najświętszego Sakramentu, Matki Boskiej. To wszystko odbywa się pod płaszczem tolerancji. Tolerancję odmieniają przez wszystkie przypadki, mówią że są otwarci, a tak naprawdę to środowisko, kiedy ktoś jest katolikiem, jest konserwatywny, ma inne poglądy – to go dyskryminują. Nikt na to nie reaguje, podchodzą z agresją. Ideologia LGBT to odłam neomarksizmu. Marksizm polegał na skłóceniu grup społecznych. I tutaj to mamy” – mówił Matecki.

Dehumanizacja drugiego człowieka

“Dla nich normalnością jest to, że drugiego człowieka dehumanizują i robią z niego psa, seksualną zabawkę. To jest tylko ocena osób heteroseksualnych. To jest również ocena osób homoseksualnych, które nie życzą sobie, żeby ich orientacja seksualna wychodziła na zewnątrz, żeby robić z tego politykę i żeby o nich inni ludzie myśleli przez pryzmat takich obrazków jak gość przebierający się za psa, czy draq queeny. Moim zdaniem sami sobie szkodzą” – komentował Matecki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY