Telus: Pieniądze z KPO nam się należą [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Telus

Robert Telus / Fot. PAP/Radek Pietruszka. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

Jedynym punktem programem opozycji w Polsce jest walka z rządem Prawa i Sprawiedliwości" - mówił w Dniu na Żywo Robert Telus, poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Co z pieniędzmi w ramach Krajowego Planu Odbudowy

“Mam nadzieję, że Ursula von der Leyen przywiezie decyzję, bo nam te środki się należą. KPO nie ma żadnego związku z Izbą Dyscyplinarną, to była polityczna decyzja. Opozycji chodzi o wojnę, Platforma Obywatelska nie poparła tej ustawy. Oni wychodzą z założenia, że im gorzej dla Polski, tym lepiej dla opozycji. Im nie zależy na Polsce i Polakach, nie zależy im, żeby Polakom żyło się lepiej. Jedynym punktem programem opozycji w Polsce jest walka z rządem Prawa i Sprawiedliwości” – mówił Robert Telus.

Zobacz także: Matuszyk: Służby specjalnie perfekcyjnie rozegrały opozycję antykomunistyczną [NASZ WYWIAD]

Trzaskowski i Grodzki nie chcą pieniędzy dla Polski

“Słowa Trzaskowskiego to jest skandal, powinniśmy pokazywać to w mediach cały czas, bo to obrazuje na czym zależy Platformie Obywatelskiej i Polskiemu Stronnictwu Ludowemu – rozróbie. Im zależy na bałaganie. To co robi Senat to nie jest pierwszy raz” – dodał poseł PiS.

Co z funduszem na pomoc uchodźcom?

“Mamy dziś sytuację problematyczną i dramatyczną. Te środki potrzebne są do tego, by pomoc Ukraińcom. Ciężko te środki otrzymać z Unii Europejskiej. Większość w UE ma polska opozycja, to oni robią wszystko, żebyśmy tych pieniędzy nie dostali” – podsumował poseł Telus.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY