Zgierski: Jeżeli różne elity kreują politykę światową, to na pewno nie robią tego na spotkaniu, które transmitują media [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zgierski

Jakub Zgierski / Fot. YouTube/MediaNarodowe

"Trzeba oddzielić teorie spiskowe od faktów, które pokazują, że może się coś wydarzyć w negatywnym sensie. Warto wyrobić sobie opinię, czy pewne rozwiązania budzą wątpliwości czy też nie" - mówił w Dniu na żywo w MN Jakub Zgierski.

Czym jest Forum Ekonomiczne?

“O tym forum usłyszeliśmy dopiero przy okazji pandemii Covid-19. Pojawiło się wiele teorii spiskowych, które idą za daleko, ale fakt faktem jest to coroczne zgromadzenie najbardziej wpływowych ludzi, elit, finansistów, powiedzmy zbiorczo – globalistów, którzy rzeczywiście mają duży wpływ na kreowanie polityki światowej, zwłaszcza w ujęciu ekonomicznym. Wtedy pojawiła się teoria Wielkiego Resetu i pewnych zmian, które miały nastąpić w światowej gospodarce. Chodziło o zmianę kapitalizmu w taki sposób, aby zwiększyć kompetencje wielkich korporacji” – mówił Zgierski.

Wszechmocny Klaus Schwab?

“Jeżeli różne elity kreują politykę światową, to na pewno nie robią tego na spotkaniu, które transmitują media. 15 lat temu mówiono o Rothschildzie, który wszystkim kręci, potem był Soros, potem był Gates, teraz jest Schwab, który wszystkim kręci. Ludzie się tym emocjonują, analizują każde słowo, przeznaczają na to całą energię” – podkreślał Zgierski.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY