Holocher: Jest nagonka na nas i Media Narodowe [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Przemysław Holocher

Przemysław Holocher / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Autor książki opisał wyłącznie suche fakty na temat zorganizowanej działalności Żydów w różnych państwach europejskich - powiedział Holocher.

Przyjaciel Sienkiewicza

Udzielając wywiadu dla Mediów Narodowych, Przemysław Holocher odpowiedział na zarzuty niektórych mediów odnośnie wydanej książki Teodora Jeske-Choińskiego “Poznaj Żyda!”:

W artykule “Rzeczpospolitej” zarzuca się Teodorowi Jeske-Choińskiemu wielką nienawiść w stosunku do Żydów. Tymczasem autor książki ‘Poznaj Żyda!’ opisywał wyłącznie suche fakty na temat zorganizowanej działalności Żydów w różnych państwach europejskich. Poruszył temat ich przekonania, co do swojego wybraństwa, opartego na Talmudzie, i ich nienawiści do innych narodów. Autor pożytkował z licznych przykładów historycznych od starożytności aż do czasów, w których żył. Studiował w Polsce, w Wiedniu, w Pradze, znał wiele języków. Jego książki były tłumaczone na różne języki europejskie, ponieważ zyskał sporą popularność.

Czyżby autorka artykułu nie zapoznała się z treścią książki?

Holocher odniósł się wprost do słów pani Tatar:

Pani Tatar w swoim obelżywym artykule zarzuca Choińskiemu antysemityzm, ponieważ napisał, że Żydzi to plemię pasożytnicze. Faktycznie napisał tak na pierwszej stronicy swojej książki. Dalej uzasadnia, dlaczego tak uważa, a ta siła argumentów jest przytłaczająca. Pani Tatar napisała, że takie książki wydawać można, ale z krytycznym komentarzem. Tymczasem książka została takowym opatrzona, autorem przedmowy jest Radosław Patlewicz.

“Kto płaci, ten wymaga”?

Wydawca pochylił się nad źródłem finansowym, z którego czerpie “Rzeczpospolita”:

26 listopada pojawił się artykuł na stronie “Rzeczpospolitej” o Gremi Media. Nowym inwestorem strategicznym, który kupował 40% udziałów w spółce medialnej, jest Pluralis. Powstał on z inicjatywy trzech podmiotów, w tym Media Development Investment, za którym stoi George Soros. Zainwestował on bardzo duże pieniądze w tę spółkę. Wydawca “Rzeczpospolitej” wie o tym dobrze, więc musi śpiewać z odpowiedniego klucza.

“Prawdziwy problem”

Przemysław Holocher wypowiedział słowa, które mogą stanowić podsumowanie jego wystąpienia:

To nie antysemityzm jest problemem tej książki, tylko to co w niej jest opisane, czyli wściekła nienawiść talmudycznych żydów do gojów oraz ciemne przeświadczenie o swoim wybraństwie. To boli autorów artykułu, i stąd jest nagonka na nas i Media Narodowe.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY