Ziętek-Wielomska: Podwyżki cen energii to część agendy Klausa Schwaba [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   2
  LoadingDodaj do ulubionych!
Małgorzata Ziętek-Wielomska

Małgorzata Ziętek-Wielomska / Fot. YT/MediaNarodowe

Komisja Europejska przygotowuje projekty, jakich największymi beneficjentami są globalne korporacje, w dużej mierze niemieckie - powiedziała Ziętek-Wielomska.

Zobacz także: Rosja i Ukraina zakończyły negocjacje. Kolejna runda na granicy z Polską?

Wielki Reset

Magdalena Ziętek-Wielomska w wywiadzie dla Mediów Narodowych wypowiadała się na temat tzw. “Wielkiego Resetu”:

W lipcu 2020 roku Klaus Schwab ogłosił swoją książkę pt. Wielki reset. Napisał w niej, że wchodzimy w nową fazę, i że pandemia jest doskonałą okazją do tego, aby zacząć wszystko od nowa. Faktycznie, pandemia była tylko swego rodzaju okazją do zresetowania wcześniejszego systemu, i przesterowywania nas do nowego globalnego czy globalistycznego zarządzania społecznego. Prawdopodobnie pandemia jako pandemia już swoja rolę spełniła, ale to nie znaczy, że wracamy do tzw. starej normalności. Powrotu do tamtego świata już nie ma, bo wajcha została przestawiona.

Teraz pozostaje kwestia tego, czy globalistom uda się w pełni wprowadzić, co już na naszych oczach budują. Czyli świat, którym będą rządzić globalne korporacje powiązane z międzynarodowymi organizacjami, mające pod swoją kontrolą rządy państw i organizacje pozarządowe. Będzie to totalitaryzm korporacyjny. Globalne korporacje będą miały wszystko: własność, kontrolę nad technologiami, niewyobrażalne możliwości manipulacji ludzkim genomem, umysłem. Będą one łączyć władzę ekonomiczną, jak i technologiczną, a ponieważ do nich należą także globalne koncerny medialne, sprawować będą również totalną kontrolę w infosferze.

Unia Europejska

Ziętek-Wielomska stwierdziła, że z projektem tym mają związek struktury UE:

Już w latach siedemdziesiątych Schwab dokładnie wiedział, do czego dąży i co buduje. Jest to koncepcja utworzenia globalnej władzy. Od początku projekt Schwaba był związany z projektem integracji europejskiej. Jeśli chodzi o Polskę, Komisja Europejska jest w tej chwili głównym organem wykonawczym tego, co planuje Klaus Schwab. Komisja Europejska jest tym ciałem, które przygotowuje określone projekty, jakich największymi beneficjentami są globalne korporacje, w dużej mierze niemieckie. Te projekty dotykają nas już bezpośrednio. Mamy teraz sprawę dot. podwyżki cen energii. Rząd dużo mówi, że stoją za tym europejskie opłaty klimatyczne. To część agendy Schwaba. My będziemy płacić, dzięki czemu globalne korporacje będą mogły rozbudowywać swoją infrastrukturę, żeby jeszcze mocniej nas od nich uzależniać.

IV Rzesza?

Odwołała się także do historii:

W trakcie II wojny światowej niemieccy przemysłowcy byli bardzo mocno zaangażowani w budowę państwa Hitlera. Niemieckie korporacje były wielkimi beneficjentami całej tej wielkiej grabieży, która przeszła przez Europę. Nie poniosły żadnych konsekwencji tego, co robiły, i po wojnie od razu zaangażowały się w projekt budowy integracji europejskiej nowymi metodami. Klaus Schwab był idealną osobą do odegrania roli w tej koncepcji.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY