Strzembosz o nadmiarowych zgonach: To są zbrodnicze decyzje rządu [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Piotr Strzembosz

Piotr Strzembosz / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Jako, że oficjalne statystyki Ministerstwa Zdrowia mówią, że na ponad 30 tys. łóżek dedykowanych covidowi zajętych jest 18 tys., sytuacja kiedy przestaje się przyjmować chorych w ciężkim stanie stanowi odpowiedź na pytanie dlaczego mamy prawie ćwierć miliona nadmiarowych zgonów - powiedział Piotr Strzembosz.

Skąd ‘nadmiarowe zgony’?

Piotr Strzembosz pojawił się w studiu Mediów Narodowych, nie szczędząc krytyki działań rządu wobec mniemanej pandemii:

Preferuje się jedynie słuszną chorobę, czyli covid, nad wszystkie inne choroby. Niedawno w telewizji reporter stojąc przed szpitalem zakomunikował, że placówka ta przestanie przyjmować pacjentów, ponieważ zbliża się kolejna fala covida. Jako że oficjalne statystyki Ministerstwa Zdrowia mówią, że na ponad 30 tys. łóżek dedykowanych covidowi zajętych jest 18 tys., sytuacja kiedy przestaje się przyjmować chorych w ciężkim stanie stanowi odpowiedź na pytanie dlaczego mamy prawie ćwierć miliona nadmiarowych zgonów.  

‘Uśmiercanie chorych’

Strzembosz wskazał na absurdalną praktykę rządu i NFZ-u:

Do szpitali normalnie nie przyjmuje się z jakąś lekką grypą, tylko ludzi którzy pilnie potrzebują interwencji medycznej w celu leczenia, ratowania życia, czy operacji. Tymczasem powstrzymuje się to i odwleka, odwołuje się planowane zabiegi, wobec czego część z tych chorych nie doczekuje interwencji lekarskiej i umiera. Przypomnę, że w ubiegłym roku NFZ dwukrotnie pisemnie zalecił wstrzymanie czy odwoływanie planowanych zabiegów. Polityka rządu prowadzi wprost do uśmiercania niektórych chorych, ponieważ służba zdrowia się od nich odwróciła.

‘Zbrodnicze decyzje rządu’

Rozmówca argumentował, iż ‘nadmiarowe zgony’ nie są wynikiem błędów, ale świadomej zbrodniczej polityki:

Nie sądzę, aby był na świecie ekspert, który powie publicznie, że słusznym jest odkładanie leczenia ludzi z nowotworami czy nadciśnieniem. Wydaje mi się, że minister zdrowia nie jest na tyle nierozsądny by tego nie wiedzieć. Jest to więc realizowanie pewnej polityki. Od początku tak zwanej pandemii, kiedy te oddziały dedykowane covidowi zostały stworzone, nigdy nie było stuprocentowego obłożenia szpitalnych łóżek. To musi być decyzja świadoma. To są decyzje zbrodnicze.

Praktyka spisku

Zwrócił także uwagę na zgodność w działaniach rządów różnych państw:

Gołym okiem widać, że te wszystkie procesy mają miejsce w tym samym czasie: jeżeli te pierwsze tak zwane szczepionki na covid zostały zatwierdzone we wszystkich krajach Unii Europejskiej, i tego samego dnia zaczęto je stosować, mimo różnych systemów prawnych, uwarunkowań, obostrzeń czy wymogów żeby jakiś produkt leczniczy był wprowadzony do obrotu, to znaczy, że kraje te są albo ubezwłasnowolnione, albo się ubezwłasnowolniły, czyli wszyscy poddali się tej ‘jedynie słusznej’ narracji, a de facto dyktatowi.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY