Rempalski i Bieńko: Jabłonowski to aktor, który zagra wszystko to, za co mu się zapłaci [TYLKO U NAS]

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Łukasz Rempalski i Damian Bieńko

Łukasz Rempalski i Damian Bieńko / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Kolejnym hitem Mediów Narodowych jest trzeci odcinek rozmów o aktorze występującym pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski. Rozmowy przeprowadził Bruno Różycki — w pierwszym odcinku rozmówcą Brunona Różyckiego był Damian Bieńko, w drugim odcinku Przemysław Holocher i Jan Bodakowski. W trzecim odcinku o aktorze opowiedzieli Łukasz Rempalski i ponownie Damian Bieńko.

Łukasz Rempalski

Łukasz Rempalski to agnostyk, libertariański konserwatysta, licencjat z ekonomii, student III roku prawa na UKSW, korepetytor z angielskiego, z PiS-owskiej rodziny (jego ojciec blisko współpracował z liderami PiS). Od 2013 działacz partii Korwina (z tym że tylko do 2015 wyznawca Korwina). Dziś lokalny prezes partii Korwin na powiat legionowski. Od 2016 współpracował z Eugeniuszem Sendeckim, w którego internetowej Telewizji „Narodowej” często występował z aktorem występującym pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski — Rempalski zawsze Jabłonowskiego uważał za aktora do wynajęcia. Od kilku miesięcy relacje Rempalskiego z Sendeckim się popsuły, gdyż Rempalski nie zgodził się występować w mundurze (niezwykle podobnym do używanego w filmie „Blues Brothers” przez nazistów z Illinois) – uznając owe mundury za fetysz z filmów porno.

Damian Bieńko

Damian Bieńko to postać niezwykle barwna, wzbudzająca ekscytacje wielu działaczek i aktywistek (od lewaczek po konserwatystki), które poznawał, zwiedzając wszelkie partie ekstremistycznej lewicy i prawicy. Autor w latach 2017-2018 ponad 600 filmików z Aleksandrem Jabłonowskim, w których niespełniony aktor odgrywał scenariusze narzucane przez Bieńkę. Bieńko w czasie swoich podróży po scenie politycznej współpracował z Januszem Korwin-Mikke, Karolem Wilkoszem, Januszem Sanockim, Jackiem Wilkiem, Dominiką Chorosińską, Mateuszem Piskorskim, Eugeniuszem Sendeckim, Potockim hrabią, Skutecznymi Liroya. Znany ze spalenia banderowskiej flagi i z tego, że za rzekome spalenie ukraińskiej flagi został pobity przez sympatyków Szturmu. Swoje podróże po scenie politycznej rozpoczął w 2013 roku. Twórca wielu kanałów na You Tube i grup na Facebooku. Wolnorynkowiec, wyznawca rodzicielstwa i hinduizmu. Opisywany na łamach tygodnika Polityka, Gazety Wyborczej, Krytyki Politycznej.

Rempalski: Jabłonowski to aktor do wynajęcia, wierzący w lewicowe zabobony

Zdaniem Łukasza Rempalskiego z Jabłonowskim jest coś nie tak – Jabłonowski chce być wyjątkowy, odbiła mu szajba – gwiazdorzy, bo odkrył, że na występach w internecie zarabia się pieniądze.

Łukasz Rempalski uważa, że Jabłonowski, pomimo że przyjął pozę wychowanka NSZ, reprezentuje światopogląd pseudo narodowy, nie ma poglądów prawicowych, praktykuje endo komunizm poprzez gloryfikowanie Sierowa i PRL, bliskie są mu idee robotniczo chłopskie i marzy mu się funkcja komisarza ludowego.

Według Rempalskiego Jabłonowski gra to to, co mu w scenariuszu napiszą kierujący nim ludzie – jednym z nich przed laty był Damian Bieńko. I kiedy już zaczyna grać jakąś rolę, to się bardzo z nią utożsamia, i ta jego niezdrowa postawa eskaluje. W opinii Rempalskiego chamstwo Jabłonowskiego jest elementem jego roli,

Rempalski: Jabłonowski kosi grubą kasę na swoim patostreamie

Rempalski w trakcie rozmowy stwierdził, że Jabłonowski i jego impresario zarobili na czarno na swoim pikniku na polach grunwaldzkich 220.000 złotych (po 110.000 na głowę), i miesięcznie z datków wyciągają do 25.000 złotych. Rempalski przypomniał, że dla pieniędzy Jabłonowski jest gotowy się poniżać, klękać przed facetem, którego uderzył, by nie musieć spłacać zasądzonej kary.

W rozmowie z Brunonem Różyckim Damian Bieńko stwierdził, Jabłonowski grał to, co mu się zleciło, rzucało mu się zarys roli, a on doskonale improwizował. Bieńko uważa, że dla niespełnionego aktora Wojciecha Olszańskiego rola Aleksandra Jabłonowskiego jest rolą życia, bo jest to jego pierwszy i jedyny sukces artystyczny i ogromny sukces ekonomiczny.

Bieńko: Jabłonowski sra na Biblie i nosił Wałęsę na rękach

Zdaniem Bieńko Jabłonowski reprezentuje idee endo komunistyczne, nie wie dokładnie, kim byli jego wychowawcy polityczni (w opinii Bieńki byli to działacze PAX). Bieńko przypomniał też, że Jabłonowski na rękach za młodu nosił Lecha Wałęsę (nie w przenośni – a dosłownie), a obecnie manifestował swoją pogardę nienawiść do wiary (deklarował, że „sra na Biblie”).

Bieńko uważa, że przykładem dziwacznych zachowań Jabłonowskiego, jest to, że do Biedronki po papier toaletowy Jabłonowski jedzie rowerem w mundurze. Dla Bieńko Jabłonowski to cham, prostak, sowieciarz i tchórz, który szczeka, ale nie gryzie.

W opinii Bieńko Jabłonowski przyciąga do siebie ludzi złych na rząd, do tej pory niemających poglądów politycznych, i dzięki swojej wulgarności jest przez swoich fanów uznawany za swojaka. Dla Bieńko talent Jabłonowskiego do zjednywania ludzi sprawia, że Jabłonowski jest doskonałym pudłem rezonansowym do zleceniodawców chcących propagować swoje poglądy.

Bieńko uważa, że Jabłonowski jest wulgarny, bo to się sprzedaje – ludzie pato streamy oglądają dla rozrywki. Zdaniem Bieńko widzowie płacą Jabłonowskiemu, by robił z siebie idiotę – a dla Jabłonowskiego taka sytuacja jest idealna – jest niespełnionym aktorem, ma dwie lewe ręce i wreszcie udało mu się zrobić karierę.

Bieńko i Rempalski stwierdzili też, że Eugeniusz Sendecki wielokrotnie obrażał Jabłonowskiego. Zdaniem Bieńko Sendecki i Jabłonowski ośmieszają ideę narodową, kreują negatywny wizerunek narodowcom – przez pryzmat ich chamstwa postrzegani są wszyscy narodowcy.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY