Józef Białek: Pandemia to operacja przygotowywana od lat mająca na celu wprowadzenie feudalizmu i wszechwładzy kilkunastu rodzin na całym świecie [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   7
  LoadingDodaj do ulubionych!
Józef Białek w rozmowie z Janem Bodakowskim.

Józef Białek w rozmowie z Janem Bodakowskim. / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Podczas Targów Książek Katolickich w Warszawie, przed Zamkiem Królewskim, wydawca i przedsiębiorca Józef Białek udzielił wywiadu Janowi Bodakowskiemu — wywiad sfilmował Andrzej Kozera. Szef wydawnictwa Wektory opowiedział o swojej książce „COVID-19 Globalna mistyfikacja”.

„COVID-19 Globalna mistyfikacja”

Na kartach pracy „COVID-19 Globalna mistyfikacja” czytelnicy mają okazję przeczytać, że „ogłoszona w marcu 2020 roku pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 nie jest niczym innym, jak »przemyślanym, propagandowym eksperymentem, ukierunkowanym na korzyści ekonomiczne«. Jest to globalna akcja dezinformacyjna, która pod pretekstem walki z wirusem i ochrony zdrowia ludzi służy do tego, aby przejąć ich własność i zniszczyć ich wolność. Podstawą tej akcji jest kłamstwo. Kłamstwo głoszone nieustannie przez polityków, usłużnych wobec władzy ekspertów, celebrytów, ideologów i duchownych. Kłamstwo rozpowszechniane nieustannie przez media wszelkiego rodzaju, od prasy, przez radio i telewizję po Internet. Cały ten system wielopiętrowego kłamstwa służy do budowania wielkiej mistyfikacji zwanej globalną pandemią, która jest przedstawieniem odgrywanym przed masami, aby je ogłupić, psychicznie zamęczyć, fizycznie zdewastować i ostatecznie po prostu złupić”.

Józef Białek

Autor pracy – Józef Białek to „działacz podziemia antykomunistycznego, wydawca nielegalnych książek i publikacji w czasach PRL. Właściciel firmy Wektory i działającego od wielu lat pod tym samym szyldem wydawnictwa. Wydawca czasopisma „Opcja na prawo”. Działacz społeczny i polityk. Założyciel Dolnośląskiego Towarzystwa Gospodarczego (obecnie DIG), współzałożyciel Towarzystwa Prywatyzacyjnego oraz stowarzyszenia przedsiębiorców „Forum Polskie”. Autor bestsellerów: ”Czas spekulantów”, ”Czas niewolników” oraz ”Czas Sodomy” odkrywających prawdziwe oblicze naszych czasów”.

Pandemiczna mistyfikacja

W wywiadzie opublikowanym na kanale „Media Narodowe EXTRA” Józef Białek stwierdził, że ”pandemiczna” mistyfikacja została opracowana przez wielkie korporacje w celu monopolizacji tego świata, a scenariusze pandemiczne powstały 10 lat przed pandemią. Zdaniem autora książki „COVID-19 Globalna mistyfikacja” przyczyną pandemicznej mistyfikacji jest globalne zadłużenie wynikające z kreacji wirtualnych pieniędzy przez prywatne banki.

Zobacz także: Handel w niedziele prawem człowieka? [OPINIA]

Zdaniem Józefa Białka, by rozwiązać problem z globalnym zadłużeniem, zamiast wojny, wprowadzono rzekomą pandemię. Kiedyś takie problemy rozwiązywano poprzez wojny, dziś przez rzekomą pandemię, by nie niszczyć infrastruktury i spowodować masowe zgony ludzi będących obciążeniem dla systemów emerytalnych. Skutkiem pandemicznej mistyfikacji było doprowadzenie do milionów zgonów (w Polsce oficjalnie mówi się o 144.000 nadmiarowych zgonów, które spowodowane są nie covidem, ale zablokowaniem dostępu chorym do leczenia).

Nadmiarowy skutek to zamierzony efekt

Według Józefa Białka zgonów wynikających z realnej likwidacji ochrony zdrowia będzie jeszcze więcej, a większa ilość zgonów będzie też wynikiem noszenie szkodliwych dla zdrowia masek, wywołanego przez działania władz stresu, czy też osłabienia organizmów,

W opinii Józefa Białka każda wojna zmieniała hegemona i zarządzanie światem i teraz hegemonem przestaną być USA, a tę rolę przejmą Chiny. By przeprowadzić tę zmianę, zostanie wprowadzony jako jedyna forma obrotu środkami finansowymi pieniądz cyfrowy. Cały handel zostanie zmonopolizowany dzięki internetowi przez globalne korporacje należące do funduszy inwestycyjnych, które nawet w Polsce budują już gigantyczne magazyny, by przez swoje sklepy internetowe zmonopolizować handel. Cyfrowy pieniądz umożliwia na całym świecie wprowadzenie takiego jak w komunistycznych Chinach systemu kontroli społecznej, w którym nie będzie możliwości egzystencji dla nieposłusznych władzy jednostek. Likwidacji ulegnie wolność oraz ludzie zostaną poddani absolutnej kontroli. Większość ludzi, uzależnionych od internetu, się z tego cieszy.

Świat własnością kilkunastu rodzin

Zdaniem Józefa Białka, w wyniku fałszywej pandemii państwa przekazały swoje środki do prywatnych korporacji. Na pandemii zarabiają fundusze inwestycyjne – głównie BlackRock i Vanguard oraz State Street i Fidelity (należące do tych samych kilkunastu rodzin z USA monopolizujących 80% własności na naszej planecie). Scenariusz pandemii opracowała fundacja Rockefellera.

Józef Białek uważa, że dzięki fałszywej pandemii planowo likwiduje się prywatne przedsiębiorstwa i własność prawną, doprowadzając miliony ludzi do bankructwa i przejmując wszelką własność prywatną, którą państwo oddaje we władanie korporacjom.

Według Józefa Białka nie dopuszcza się do leczenia tanim sprawdzonymi lekami, bo nie są one chronione patentami, i można je produkować bardzo tanio – a celem pandemii jest to, by zarabiały korporacje należące do funduszy inwestycyjnych. Autor pracy „COVID-19 Globalna mistyfikacja” przypomniał, że prywatni ubezpieczenie nie wypłacają odszkodowań prywatnie ubezpieczonym na życie za śmierć po zaszczepieniu, bo jest takie zaszczepienie to udział w eksperymentach medycznych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

W opinii Józefa Białka kolejnym z celów fałszywej pandemii jest depopulacja osób będących ciężarem dla systemów emerytalnych. Fałszywej pandemii propagandowo sprzyja to, że dziś medycyna jest zmonopolizowana, wszystkie czasopisma medyczne są własnością firm należących do funduszy, więc publikowane są tam materiały zgodne z oczekiwaniami korporacji. Zdaniem autora pracy „COVID-19 Globalna mistyfikacja” testy PCR nie są rzetelne, respiratory spowodowały masowe śmierci, media kreowały ogromne covidowe kłamstwa, medycyna online doprowadziła do masowych zgonów, fałszywie opisywanych jako covid.

Jan Bodakowski

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY