Transseksualni mężczyźni w żeńskich więzieniach. Obrońcy praw kobiet protestują

Dodano   4
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

W ubiegłą sobotę w kanadyjskich miastach zorganizowano „Narodowy Dzień Protestu”. Celem tej inicjatywy było zwrócenie uwagi na zagrożenia wynikające z obecnej polityki penitencjarnej.
  • Kanadyjskie prawo zezwala na umieszczanie biologicznych mężczyzn w zakładach karnych dla kobiet.
  • W Kalifornii, gdzie takie prawo również obowiązuje mężczyźni chętnie składają wnioski o przeniesienie do żeńskich placówek. Status przestępcy seksualnego rzadko jest brany pod uwagę.
  • Uczestnicy protestu domagają się odebrania tego przywileju osobom transpłciowym ze względu na zagrożenie jakie mogą stanowić.
  • Zobacz także: Abp Jędraszewski odniósł się do uchwał anty-LGBT: Perfidne sposoby nacisku

Ameryka się budzi

W Toronto, Ottawie, Edmonton i innych miastach kraju przeciwnicy genderowej ideologii zgromadzili się przed federalnymi zakładami karnymi. Protestujący otwarcie krytykowali pomysły lewicowego rządu i domagali się powrotu do normalności. Zwrócili uwagę na fakt, że obecne rozwiązania są nie tylko absurdalne, ale bywają również niebezpieczne i wywołują jeszcze więcej problemów. Na transparentach widniały hasła m.in.: „biologia nie kłamie”, „gwałciciele umieszczani w więzieniach dla kobiet”, „media tuszują skandale rządu”, „jeśli nie szanujesz mojej płci, nie oczekuj tego ode mnie”, „faceci tu nie pasują”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Piekło kobiet

Media przez długi czas milczały o przemocy i gwałtach dokonywanych przez osadzonych. Wszystko się zmieniło, gdy wyszły na jaw informacje o ciążach jakie się zdarzały w żeńskich więzieniach. Jak donosi amerykański serwis DailyWire, stan Kalifornia by uniknąć takich sytuacji oferuje więźniom środki antykoncepcyjne. Z relacji kobiet, które były zmuszone przebywać w celi z biologicznymi mężczyznami wynika, że był to prawdziwy koszmar.

Tęczowi aktywiści domagają się coraz większej ilości udogodnień, które pomogą społeczności LGBT uporać się z dyskryminacją i brakiem tolerancji. Zmiany zachodzą sukcesywnie. Już nie tylko w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, ale również w Europie przestępcy nie identyfikujący się z przypisaną płcią mogą trafić do celi dla pań.

marsz.info, tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY