Mentzen ostro po Lewicy: Takie fiksacje powinno się leczyć

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Sławomir Mentzen / zdjęcie: Materiały prasowe Konfederacji

Wspólny filmik Pauliny Matysiak z Marcinem Horałą, wyrażający wsparcie dla budowy CPK, wywołał istną burzę po lewej stronie. Jak można coś wspólnie robić z PiS-owcem?! – taki przekaz towarzyszy temu “oburzeniu”. Do sprawy odniósł się w swoim stylu jeden z liderów Konfederacji Sławomir Mentzen.

Paulina Matysiak ogłosiła w mediach społecznościowych, że razem z Marcinem Horałą inicjuje Ruch Społeczny „Tak dla Rozwoju”!

Chcemy łączyć obywateli, organizacje i polityków różnych opcji wspierających inwestycje kluczowe dla rozwoju Polski. Pozostając w różnych partiach, spierając się na wiele tematów (światopoglądowych, historycznych i innych) możemy te spory odłożyć na bok i pracować wspólnie nad budową CPK, elektrowni jądrowych, rozbudową portów i armii. Bądźmy w kontakcie, wkrótce więcej szczegółów – brzmi komunikat zamieszczony przez Paulinę Matysiak.

Za to wspólne działanie z posłem PiS Paulina Matysiak została zawieszona jako członek Klubu Parlamentarnego Lewicy. Jak poinformowała Anna Maria Żukowska, która taki wniosek złożyła, Matysiak została zawieszona “za działanie niezgodne z interesem Klubu”.

Sprawa jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych. Odniósł się do niej również Sławomir Mentzen, który napisał na X: Dyscyplinarka dla Pauliny Matysiak za filmik z Marcinem Horałą w sprawie CPK to jakaś patologia. Wielkie projekty infrastrukturalne powinny być ponadpartyjne.
Bardzo dobrze, że posłowie potrafią współpracować w tej sprawie ponad podziałami partyjnymi. Atak Lewicy i Razem po linii, że Horała ma inne uczucia względem gejów, aborcji czy praworządności pokazuje, że Lewica skupia się tylko na seksie i nawet do dyskusji o CPK potrafi wrzucić gejów i aborcję. Takie fiksacje powinno się leczyć.
Dobra robota Paulina Matysiak i Marcin Horała!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY