„Dosyć tego!” Bosak ogłasza powołanie Zespołu do Spraw Nielegalnej Imigracji

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Krzysztof Bosak / zdjęcie: Materiały prasowe Konfederacji

Krzysztof Bosak na konferencji prasowej w Sejmie, że w związku z trwającym kryzysem migracyjnym, poinformował, że Ruch Narodowy zdecydował się na powołanie Zespołu do Spraw Nielegalnej Imigracji, aby w ten sposób zainicjować debatę na temat problemu nielegalnej imigracji.

Jak zauważył Bosak, problem nie dotyczy tylko naszej wschodniej granicy, ale również zachodniej. Niemal codziennie pojawiają się kolejne doniesienia o tym, że Niemcy podrzucają do Polski nielegalnych imigrantów.

– Zwracamy uwagę, że czy rządzi PiS, czy rządzi Platforma, debaty w Sejmie nad tymi sprawami nie ma! To miejsce, które powinno być sercem polskiej demokracji, w którym powinna toczyć się uczciwa dyskusja o tych sprawach, jest sparaliżowane poprawnością polityczną! Czy rządził Mateusz Morawiecki, czy rządzi premier Tusk, nie mamy debaty uczciwej nad sprawami obrony państwa polskiego przed nielegalną imigracją! – wyjaśniał Bosak.

Dodał, że jednocześnie mamy już milionową imigrację zalegalizowaną przez rząd, pakiet o migracji i azylu, który zmierza do legalizacji nielegalnej imigracji w Europie i w Polsce, nieskuteczną administrację, zawikłane procedury, które wzajemnie wykluczają się, przeczą sobie i tendencję rządu do rozluźniania przepisów migracyjnych. Jednocześnie minister sprawiedliwości powołał zespół prokuratorów, który ma się zajmować rozliczaniem żołnierzy i funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz policji z wykonywania swoich obowiązków polegających na obronie granicy i wyrzucaniu tych, którzy ją nielegalnie przekroczą na właściwą stronę, czyli poza polskie terytorium. Trzeba z tym skończyć!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY