Wspólnik Bąkiewicza i Barełkowskiego poszukiwany listem gończym!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Piotr Barełkowski, list gończy za Waldemarem Bonkowski, Robert Bąkiewicz / zdjęcie: zrzut ekranowy YT i Policja.gov

Waldemar Bonkowski nie stawił się na odbycie 3 miesięcznej kary bezwzględnego więzienia. Wystawiono za nim list gończy.

Jak podało Radio Gdańsk były senator Prawa i Sprawiedliwości, Waldemar Bonkowski, jest poszukiwany listem gończym. Decyzję o wystawieniu listu gończego podjął sąd. Jak czytamy na stronie Policja.gov.pl, Waldemar Bonkowski jest poszukiwany na podstawie: Art. 35 ust. 2 Działanie sprawcy czynu określonego w art. 35 ust. 1 ze szczególnym okrucieństwem.

Waldemar Bonkowski został skazany za znęcanie się nad psem. B. senator PiS miał przywiązać psa do haka samochodu, sam usiadł za kierownicą auta i jechał. W ten sposób miał wyprowadzać psa na “spacer”. Jeden z takich “spacerów” zakończył żywot pupila senatora.

Waldemar Bonkowski na początku 2023 roku został wspólnikiem Roberta Bąkiewicza (występującego w spółce jako Fundacja pod Wierzbami) i Piotra Barełkowskiego. Został udziałowcem spółki Telewizja Media Narodowe inwestując w spółkę kilkaset tysięcy złotych. Umożliwiło to spółce uruchomienie własnej telewizji i portalu po tym jak Robert Bąkiewicz wraz Piotrem Barełkowskim wyprowadzili całą redakcję Mediów Narodowych ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, przejmując na rzecz swojej spółki nie tylko zespół redakcyjny. Swoją działalność oparli również na brandzie Mediów Narodowych należących do Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, wykorzystując przez wiele miesięcy logotyp Mediów Narodowych należący do Stowarzyszenia.

Źródło: Radio Gdańsk i Policja.gov.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY