Godek: Celem homoaktywizmu jest zniszczenie tradycyjnej rodziny, porządku publicznego i Kościoła [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kaja Godek

Kaja Godek gościem MN

Drag queens prowadzą zajęcia z dziećmi. Przedstawiane są na nich treści dotyczące płynności płci i stosunków homoseksualnych. To amerykańska rzeczywistość. Czy ideologia ta zagości także w Polsce? Kaja Godek rozprawia się z mitem uciśnienia LGBT oraz przedstawia założenia projektu „Stop LGBT”.
  • Drag queens prowadzą zajęcia z dziećmi w amerykańskich bibliotekach publicznych. Czytają książki o płynności płci i otwartości na homoseksualne związki
  • Zajęcia noszą nazwę “Drag Queens Story Hours”. Po ujawnieniu treści zawartych w czytanych książkach dla dzieci organizatorzy zderzyli się z falą protestów
  • “Aktywiści LGBT dążą do wpojenia dzieciom swojej wizji świata i nauczenia ich ignorowania zagrożenia” – mówiła Kaja Godek w Rozmowie Mediów Narodowych

Gościem południowej Rozmowy Mediów Narodowych była Kaja Godek, członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina. Głównym wątkiem programu był temat demoralizacji dzieci i młodzieży.

Na stronie fundacji możemy przeczytać: „Wśród książek czytanych przez drag queens znajdują się wydawnictwa nasączone ideologią gender i queer. Jedną z popularnych książek jest „This Day in June”, napisana przez Gayle Pitmana, która opisuje ideę tzw. parad równości. Są też inne książki, m.in. „Worm loves worm” – o robakach, które się w sobie zakochują i biorą gejowski ślub. Ich przyjaciele chcą wiedzieć, kto będzie nosił sukienkę, a kto smoking. Odpowiedź brzmi: to nie ma znaczenia, ponieważ robak kocha robaka! – tak można przeczytać w książce.”

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Pedofilia jest tam faktem

Kaja Godek stwierdziła, że zwłaszcza w środowisku queerowym główną uwagę skierowano w stronę najmłodszych. „Po pierwsze dlatego, że – oczywista prawda – różne zboczenia idą ze sobą w parze. Podwyższone występowanie pedofilii w tych środowiskach jest faktem. Druga kwestia to zindoktrynowanie dzieci, pokazanie im wypaczonej wizji świata, którą ideologia LGBT stawia na piedestale i próbuje udowodnić, że świat jest właśnie taki.”

Aktywiści LGBT realizują odgórne zadania

„Ideologia świata nie opisuje, ale świat przekształca według jakiś wytycznych. Ostatecznym celem aktywistów LGBT, uświadomionych bądź nie, bo część tych ludzi wykonuje pewne zadania na zasadzie pożytecznych idiotów. […] Ostatecznym celem homoaktywizmu jest zniszczenie tradycyjnej rodziny, tradycyjnego porządku publicznego, Kościoła” – mówiła Kaja Godek odróżniając filozofię od ideologii.

Jakiego koloru jest Twoja bielizna?”

Podczas zajęć drag queens z dziećmi przedstawiano książkę„What Color Is Your Underwear?”, czyli „Jakiego koloru jest twoja bielizna?”. W książce różne zwierzęta pokazują innym swoją bieliznę uchylając specjalnie do tego stworzoną klapkę w ubraniu. Na koniec słoń mówi: „Nie mam na sobie bielizny”.

„Tego typu zajęcia mają przedstawiać końcową myśl, żebyśmy wszyscy byli tolerancyjni, czyli – ma nam być wszystko jedno” – zaznaczała Godek. Jej zdaniem, aktywiści LGBT dążą do przyzwyczajania dzieci do postulatów homolobby i nauczenia ich ignorowania, że dzieje się coś złego. A to prowadzi w konsekwencji do wykorzystywania seksualnego nieletnich.

Stop LGBT” w Sejmie

Fundacja Życie i Rodzina złożyła w Sejmie 140 tysięcy podpisów pod projektem „Stop LGBT”. Ma on na celu skuteczną walkę z profanacjami i znieważaniami symboli narodowych przez sześciokolorowych aktywistów w trakcie organizowanych parad.

„Do 9 listopada ma się odbyć jego pierwsze czytanie. Do tej pory otrzymywaliśmy dużo ciepłych głosów ze strony polityków różnych opcji. Była bardzo dobra recepcja tego projektu, dlatego że mięzy pierwszym a drugim złożeniem tego projektu parę rzeczy się wydarzyło. Między innymi mieliśmy do czynienia z tym wybuchem lewackiej agresji na jesieni i w zimie ubiegłego roku. Myślę, że to obudziło część prawicowej opinii publicznej. Jeśli ktoś jeszcze myślał, że wolność słowa jest wartością absolutną to myślę, że po jesieni już ma jasność, że nie jest” – stwierdziła goszcząca w studiu Mediów Narodowych Kaja Godek.

Całość w nagraniu:

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY