Sommer: Niemcy stali za mordem w Jedwabnem. Wszystko na to wskazuje [NASZ WYWIAD]

tylko u nas
Dodano   1  
  Loading
Tomasz Sommer

Tomasz Sommer / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Jedną z osób, które zasłużyły się w walce z antypolskim kłamstwem, jest Tomasz Sommer (wydawca Najwyższego Czasu, wielu prawicowych książek, autor wielu prac o Operacji Polskiej – sowieckim ludobójstwie etnicznym na Polakach w 1938), który opowiedział widzom Mediów Narodowych o swojej najnowszej książce „Jedwabne. Historia Prawdziwa”. Praca ta składa się z dwu tomów - 660 stron ma tom pierwszy i 1400 stron tom ma drugi zawierający 299 głównie zeznań świadków. Obok Tomasza Sommera współautorami tej pracy są profesor Marek Chodakiewicz i Ewa Stankiewicz. Praca została opublikowana dzięki publicznej zbiórce, w której 441 darczyńców wpłaciło 124.342 (środki te przeznaczone będą też na publikację popularnonaukową, filmy na You Tube i konferencje naukowe).

Kłamliwe pomawianie Polaków o odpowiedzialność za wymordowanie Żydów w Jedwabnem to jeden z przejawów zaplecza propagandowego dla bezzasadnych roszczeń żydowskich wobec Polski oraz kontentacja antypolskiej kampanii nienawiści prowadzonej na całym świecie od dekad przez środowiska żydowskie.

„Jedwabne. Historia Prawdziwa”

Jedną z osób, które zasłużyły się w walce z antypolskim kłamstwem, jest Tomasz Sommer (wydawca Najwyższego Czasu, wielu prawicowych książek, autor wielu prac o Operacji Polskiej – sowieckim ludobójstwie etnicznym na Polakach w 1938), który opowiedział widzom Mediów Narodowych o swojej najnowszej książce „Jedwabne. Historia Prawdziwa”. Praca ta składa się z dwu tomów – 660 stron ma tom pierwszy i 1400 stron tom ma drugi zawierający 299 głównie zeznań świadków. Obok Tomasza Sommera współautorami tej pracy są profesor Marek Chodakiewicz i Ewa Stankiewicz. Praca została opublikowana dzięki publicznej zbiórce, w której 441 darczyńców wpłaciło 124.342 (środki te przeznaczone będą też na publikację popularnonaukową, filmy na You Tube i konferencje naukowe).

Szokujące kulisy utajnienia śledztwa IPN

W rozmowie na antenie Mediów Narodowych Tomasz Sommer opisał: szokujące kulisty utajnienia akt śledztwa IPN w sprawie Jedwabnego, bezpodstawne oskarżenia kierowane pod adresem Polaków, oparcie akt IPN na podstawie stalinowskich przepisów będących kalką sowieckich, ignorowanie przez „historyków” z III RP i całego świata faktowi wymuszania na Polakach przez komunistyczną bezpiekę fałszywych samooskarżeń torturami (tak jak to się stało w wypadku Jedwabnego), odpowiedzialność Niemców za mord w Jedwabne, zablokowanie ekshumacji w Jedwabnem przez Lecha Kaczyńskiego na żądanie Żydów, psychologiczne i socjologiczne mechanizmy kreowania fałszywych świadectw wykorzystane do szkalowania Polaków.

Łuski świadczą o niemieckiej odpowiedzialności

W rozmowie widzowie dowiedzieli się też o kwestii znalezienia podczas przerwanej ekshumacji łusek z broni maszynowej niemieckiej świadczące o niemieckiej odpowiedzialności za zbrodnie żydowskie – łuski pochodziły z egzemplarzy broni testowej, którą mieli tylko Niemcy, a zidentyfikowane datowanie łusek świadczy, że amunicja była wyprodukowana w 1939 roku.

Wielu zaciekawi zapewne to, że w aktach śledztwa nie ma śladu, by Lech Kaczyński wydał nakaz przerwania ekshumacji. Wiemy tylko tyle, że Żydzi twierdzili, że Lech Kaczyński na ich żądanie przerwał ekshumacje. Wygląda na to, że w sprawie Jedwabnego mamy do czynienia z ordynarnym brakiem szacunku dla praworządności.

Jan Bodakowski

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Krzysztof Bąkiewicz
Gość
Krzysztof Bąkiewicz
21 lipca 2021 11:35

Jedna z rezolucji ONZ mówi,że odpowiedzialność za wszystko co dzieje się na okupowanym terenie ponosi okupant.Zresztą wystarczy użyć logiki.Jeśli nie zgadzamy się z pierwszym zdaniem to znaczy,że przyjmujemy odpowiedzialność za Auschwitz!!! Jeden z moich znajomych z okolic Jedwabnego opowiedział mi taką historię.Kiedy 17 września Rosjanie wkroczyli na tamte tereny to Żydzi natychmiast postawili pomnik Leninowi w Jedwabnem.Kiedy do Jedwabnego wkroczyli Niemcy to Żydzi na miejsce swojego pochówku nieśli głowę Lenina pod eskortą Niemców.Częściowa ekshumacja już odbyła sie,więc jeśli nie ma zgody żeby ją dokończyć to należy opublikować wnioski z pierwszej ekshumacji a nie czekać na zgodę bo nie wiadomo kiedy ją dostaniemy a czas leci na naszą niekorzyść.Koniec kropka.

POLECAMY