Dr Ratkowska: Skuteczne leki na Covid są ignorowane przez PiS [NASZ WYWIAD]

TYLKO U NAS
Dodano   2  
  Loading
dr Ratkowska

dr Ratkowska w Polsat News / fot. screen polsat

Po panelu przeciwników wstrzykiwania dzieciom mutagenów zwanych szczepionkami na covid dr Katarzyna Ratkowska udzieliła Janowi Bodakowskiemu wywiadu dla Mediów Narodowych. Zdaniem dr Ratkowskiej PiS promuje tylko szczepionki, zamiast promować leki. Odważna lekarka narzekała w wywiadzie, że nie ma forum dyskusji dla lekarzy mających doświadczenie w walce z wirusem Covid, którzy wyleczyli wielu pacjentów.

Mutageny są szkodliwe

Dr Ratkowska zwróciła uwagę, że mutageny zwany szczepionkami na covid mają mnóstwo powikłań zgonami włącznie. Alternatywą dla nieprzebadanych i niebezpiecznych mutagenów są zdaniem lekarki znane i bezpieczne leki takie jak Iwermektyna (stosowana w Czechach i na Słowacji i w USA) oraz Amantadyna. Dla lekarki ważne jest też promowanie przeciwdziałania zakażeniom poprzez promocję zdrowego trybu w celu uzyskania odporności (np. witaminy D).

Lekarka w wywiadzie narzekała na obostrzenia epidemiologiczne, brak lekarza epidemiolog na czele Głównego Inspektora Sanitarnego. W opinii dr Ratkowskiej można podejrzewać, że korporacje dbają o swoje zyski – świadczy o tym rozpowszechniany kłamliwy slogan, że jedynym ratunkiem są szczepionki. Dla lekarki preparaty genowe nazywane szczepionkami nie są tradycyjnymi szczepionkami, tylko eksperymentem medycznym – absolutnie niekoniecznym, bo mamy leki, stare i znane w medycynie, by móc je od razu wprowadzić do leczenia. Już dziś lekarze wiedzą, że te leki są skuteczne. Te leki są tanie i bezpieczne oraz stosowane od dekad — Amantadyna wynaleziona została 40 lat jako lek przeciwwirusowy w leczeniu grypy — po czasie odkryto, że chroni mózgu. Amantadyna to lek szeroko stosowany, pacjenci biorą je latami. W leczeniu cowid stosuje się ją 7-14 dni. Zrobiono jej negatywną kłamliwą opinie — amandatyda nie jest toksyczna, jest to lek bezpieczny. Zdaniem dr Ratkowskiej normą jest stosowanie leku we wskazaniach pozarejestracyjnych — np. leki przeciwdepresyjne leczy się poza rejestracyjne.

W opinii dr Ratkowskiej obecnie stosowane są podwójne standardy. Nowe nieprzebadane preparaty, które są niebezpieczne dla pacjentów, stosowane na masową skalę w trakcie badań klinicznych (co jest eksperymentem medyczne) a bezpieczne od lat leki określane są jak toksyczne. Dodatkowo niedoszacowane są w Polsce niepożądane odczyny poszczepienne. Preparaty genomowe zwane szczepionkami wprowadzone pod dwoma warunkami, których nie spełniono – nie ma leków i bada się skutki uboczne. Leki są i nie ma badań nad wszystkimi niepożądanymi skutkami ubocznymi.

Dr Ratkowska ma wiele lat doświadczenia zawodowego w ochronie zdrowia

Katarzyna Ratkowska to „specjalista psychiatra z ponad 15-letnim doświadczeniem pracy z pacjentami. Przez wiele lat była ordynatorem oddziału dziennego w dużym szpitalu psychiatrycznym w Chojnicach. Pracowała również w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, jak również w poradniach psychiatrycznych w Warszawie. […] Ukończyła Akademię Medyczną w Bydgoszczy. Początkowo pracowała jako lekarz ogólny w poradni, następnie w oddziale neurologii szpitala im. dr Biziela, potem w oddziale rehabilitacji szpitala wojskowego w Bydgoszczy. Specjalizację z psychiatrii rozpoczęła w Klinice Psychiatrii szpitala Uniwersyteckiego im. dr. Jurasza w Bydgoszczy, a kończyła w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W trakcie specjalizacji była oddelegowana do klinik i oddziałów w Krakowie (z powodu zainteresowania ośrodkami psychoterapeutycznymi). Ma doświadczenie w pracy z Pacjentami z zaburzeniami osobowości, problemem uzależnienia, z zaburzeniami lękowymi, afektywnymi, otępięnnymi, psychotycznymi – w tym w prowadzeniu psychoterapii długoterminowej u osób z rozpoznaniem schizofrenii. W pracy priorytetem jest kierowanie się etyką oraz przyczynowe podejście do objawów i sytuacji problemowych, z jakimi zgłasza się Pacjent, czemu służy łączenie psychoterapii lub przynajmniej jej elementów z farmakoterapią”.

Dr Ratkowska jest też przeciw aborcji

Dr Ratkowska nie tylko sprzeciwia się mutagenom, ale i aborcji. Na stronie „W polityce pl” zamieszczony jest jej artykuł „Mocny głos lekarki w obronie życia! “Jesteśmy od tego, aby życie zawsze ratować, a nie zabijać” ; “Wolność nie atakuje najsłabszych””.

Według dr Ratkowskiej „z NAUKOWEGO punktu widzenia (definiuje to biologia, genetyka, medycyna) życie zaczyna się od momentu, gdy w jednej komórce łączy się połowa materiału genetycznego od matki i połowa materiału genetycznego od ojca, od tego momentu STARTUJE, czyli zaczyna się nowe życie niepowtarzalnego człowieka, w którego materiale genetycznym jest już wszystko zapisane: płeć, kolor oczu, kolor włosów, i inne cechy zewnętrzne, a także cechy temperamentu. Aborcja jest zabiciem człowieka w tej fazie jego rozwoju, gdy jest on całkowicie bezbronny, a więc działania w obronie życia dzieci jeszcze nienarodzonych, jest działaniem w obronie najsłabszych z nas”.

Zdaniem dr Ratkowskiej „człowiek w okresie swojego rozwoju przed urodzeniem nie jest »ciałem matki«, jest od początku odrębnym bytem, odrębnym człowiekiem”.

W opinii dr Ratkowskiej „badania prenatalne często nie są tak precyzyjne, żeby ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że dziecko ma ciężką wadę czy chorobę, są matki, które nie zgodziły się na proponowaną aborcję i urodziły zdrowe dzieci”.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Marzena
Gość
Marzena
19 lipca 2021 07:35

Bo musz “upchnac” szczepionki!

Maja
Gość
Maja
21 lipca 2021 03:59

Muszą wybić starą generację a że starzy nie chcą szczepionek to dają również dzieciom

POLECAMY