Żyźniewska: W Holandii, pod pozorem walki z Covid, ma miejsce brutalna pacyfikacja zgromadzeń [NASZ WYWIAD]

tylko u nas
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. YouTube/MediaNarodowe

W Holandii pod pozorem walki z Covid ma miejsce od stycznia brutalna pacyfikacja wszelkich zgromadzeń. Od stycznia dochodzi do scen absolutnie niewyobrażalnych w Holandii – powiedziała w rozmowie z Janem Bodakowskim na antenie Mediów Narodowych korespondentka MN z Holandii Ewa Żyźniewska. Pretekstem do rozmowy było orzeczenie Sądu Najwyższego w naszym kraju uznające zakaz demonstracji wprowadzony przez PiS za sprzeczny z konstytucją.

Redaktor Żyźniewska zwróciła uwagę, że parlament holenderski wprowadził przepisy, na mocy których Covid uznany został za chorobę taką jak np. Ebola, co daje władzom holenderskim możliwość nie tylko realnej, ale i oficjalnej likwidacji demokracji w tym kraju. Zdaniem korespondentki z Holandii oficjalną, bo realnie już nie ma czego likwidować, z racji na to, że politycy holenderscy od lat nie poczuwają się do obrony praw, wolności i interesów Holendrów. W opinii redaktor Żyźniewskiej Holendrzy są tak otumanieni przez system, że nie zdają sobie w sytuacji w swoim kraju i nie są świadomi, że są ofiarami działań swoich polityków.

Redaktor Żyźniewska ogromną nadzieję dostrzega w pragmatyzmie Holendrów, którzy masowo buntują się przeciwko pandemicznemu terrorowi swoich władz. Protesty anty pandemiczne są w Holandii masowe i stały się powodem rozkwitu niezależnego dziennikarstwa.

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY