Przebitkowski: Naciski ze strony USA w sprawie roszczeń żydowskich to dla PiS prawie rozkaz [NASZ WYWIAD]

tylko u nas
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Ziemowit Przebitkowski

Ziemowit Przebitkowski

-Naciski Stanów Zjednoczonych na Polskę to prawie rozkaz dla rządu PiS - mówił prezes MW w Mediach Narodowych.

-Po reakcji ambasady Izraela zobaczyliśmy, że bezzasadne roszczenia żydowskie wobec Polski, to jest realne zagrożenie dla naszego kraju. Naciski na Polskę w tej sprawie są zarówno artykułowane przez ambasadę USA, jak i ambasadę Izraela. W związku z polityką rządu PiS nastawianą całkowicie na wasalizm wobec USA, naciski Stanów Zjednoczonych na Polskę to prawie rozkaz dla rządu PiS. – powiedział prezes Młodzieży Wszechpolskiej Ziemowit Przebitkowski na temat bezzasadnych roszczeń żydowskich wobec naszego kraju, które Młodzież Wszechpolska wyśmiała swoim happeningiem pod ambasadą Izraela, gdzie wysypała gruz, w który wetknęła tablicę z napisem ”to wasze mienie”.

Ziemowit Przebitkowski nie krył, że Wszechpolacy są zbulwersowani bezczynnością rządów PiS wobec bezzasadnych roszczeń żydowskich i wyśmiał oskarżenia o antysemityzm kierowane wobec Młodzieży Wszechpolskiej przez Tomasza Terlikowskiego. Prezes MW uznał też, że Zarząd Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie za działania wbrew interesowi Polski powinien zostać uznany przez ABW za obcą agenturę, działającą na szkodę Polski w interesie Izraela.

Czytaj także: Doradca Trumpa uruchamia nową platformę społecznościową! 4 lipca ogłosił “niezależność” od Big Tech

Prezes MW odpowiedział też w czasie wywiadu na pytania nie tylko związane z kwestią bezzasadnych roszczeń żydowskich, ale też dotyczące: skandalicznego wyroku na byłym działaczu ONR, akcji inwigilacja przeprowadzanej przez służby podległe rządowi PiS, które mają na celu zastraszanie działaczy narodowych, protestu wszechpolaków przeciwko przyznaniu Marcie Lempart nagrody miasta Wrocław.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY