Doradca Trumpa uruchamia nową platformę społecznościową! 4 lipca ogłosił “niezależność” od Big Tech

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nowy portal społecznościowy.

Nowy portal społecznościowy. / Fot. GETTR

Były doradca Donalda Trumpa ogłosił „niezależność” od Big Tech 4 lipca, uruchamiając nową platformę społecznościową. GETTR to bezpośrednie wyzwanie dla oligarchów z mediów społecznościowych z Doliny Krzemowej - przekazał.

„Niezależność” od monopolu Big Tech

Jason Miller, były starszy doradca administracji Trumpa, uruchomił nową platformę społecznościową. Miller ogłosił, że inauguracja w Dzień Niepodległości ma charakter symboliczny. Tego dnia miała narodzić się „niezależność” od Big Tech i wszechobecnej cenzury. Już w zeszłym tygodniu zapowiadał, że premiera 4 lipca jest „bardzo zamierzona”.

Wiąże się to z Dniem Niepodległości… Niezależne od monopoli mediów społecznościowych, niezależne od cancel culture, obejmującej wolność słowa. GETTR to bezpośrednie wyzwanie dla oligarchów z mediów społecznościowych z Doliny Krzemowej, a czy jest lepszy dzień na ogłoszenie niezależności od obudzonej tyranii niż 4 lipca?

– zapytywał Miller w rozmowie dla Fox News

Miller zapowiedział, że GETTR umożliwia użytkownikom „publikowanie dłuższych wiadomości – o długości do 777 znaków, umożliwia także publikowanie <<wyraźniejszych zdjęć>>, publikowanie filmów o długości do trzech minut i możliwość edycji filmów w aplikacji”. Do tego, użytkownicy będą mogli zaimportować swoje istniejące tweety na nową platformę.

GETTR to rynek pomysłów. Nie anulujemy ludzi za ich poglądy polityczne, a GETTR oferuje znacznie więcej funkcji i lepszą technologię niż cokolwiek innego. Nie boimy się pomysłów, które rzucają wyzwanie naszym. Na tym zawsze powinno polegać korzystanie z Internetu

– tłumaczył Miller

Podczas testów beta, GETTR znalazł się w pierwszej dziesiątce wśród wszystkich bezpłatnych aplikacji pobranych z Apple App Atore. Przed premierą, zajął drugie miejsce wśród darmowych aplikacji pobieranych w sklepie Google Play. Fakt ten ma pokazywać, że niezależność od Big Tech jest istotna także dla zwykłych obywateli. Miller zapowiedział, że do aplikacji najprawdopodobniej dołączy także sam Donald Trump.

postmillennial.com

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY