Cwikła: Główny nurt mediów traktuje Tuska jak mesjasza [NASZ WYWIAD]

tylko u nas
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dominik Cwikła

Dominik Cwikła w Mediach Narodowych / Fot. Media Narodowe

To jest taki swoisty ''wehikuł czasu'' czas, choć tyle lat minęło, a tu znowu naprzeciwko siebie stają Jarosław Kaczyński i PiS przeciwko Donaldowi Tuskowi i PO – tak skomentował ostatnie konwencje partyjne, w rozmowie z Janem Bodakowskim, redaktor kontrrewolucja.net Dominik Cwikła.

To jest taki swoisty ”wehikuł czasu” czas, choć tyle lat minęło, a tu znowu naprzeciwko siebie stają Jarosław Kaczyński i PiS przeciwko Donaldowi Tuskowi i PO – tak zabawnie ostatnie konwencje partyjne, w rozmowie z Janem Bodakowskim, skomentował redaktor Dominik Cwikła.

Redaktor Cwikła skomentował też, prócz konferencji PO i konwencji PiS, na łamach Mediów Narodowych konwencję programową Konfederacji, omówił realną wspólnotę programową PiS i PO, nie znalazł nic, za co można byłoby docenić PiS (prócz zapowiedzi Orlenu o budowie elektrowni atomowych), opisał to, jak PiS jedno deklaruje, a inne robi.

W rozmowie pojawił się też temat kompatybilności propagandy PiS i antyPiS. Redaktor Cwikła ocenił nikłe szanse na pojawienie się nowych sił na polskiej scenie politycznej.

medianarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY