Golonka: Masoneria była największym czynnikiem blokującym Marine Le Pen [NASZ WYWIAD]

tylko u nas
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Dr Wojciech Golonka

Dr Wojciech Golonka / Fot. Media Narodowe

— Masoneria była największym czynnikiem nawołującym do zablokowania kandydatury Marine Le Pen w poprzednich wyborach. […] We Francji istnieje loża parlamentarna, do której należą masoni ze wszystkich obediencji [nurtów] masonerii, dzięki czemu masoni z różnych partii wspólnie głosują […] Są we Francji ministerstwa, gdzie masoneria panoszy się jak u siebie — powiedział w rozmowie z Janem Bodakowskim, w programie „Temat dnia” publicysta „Do Rzeczy” dr Wojciech Golonka.

Zdaniem Wojciecha Golonki po ostatnich wyborach samorządowych, w których partia Macrona poniosła klęskę, podobnie jak Zjednoczenie Narodowe (Rassemblement National) nie jest powiedziane, że będzie miał miejsce pojedynek Emmanuel Macron — Marine Le Pen. To zła wiadomość dla liderki nacjonalistów we Francji — sondaże przed wyborami przewidywały wyjęcie Le Pen do II tury, a nawet zwycięstwo.

Ordynacja większościowa oparta na jednomandatowych okręgach wyborczych jest sztandarowym hasłem Kukiza. Jednak przykłady wyborów większościowych do francuskiego parlamentu wskazują, że jedynym efektem ordynacji większościowej jest niereprezentatywny parlament, zdominowany przez krypto lewicowy establishment. W wyniku JOW Zjednoczenie Narodowe będące jedną z najpopularniejszych partii we Francji nie ma właściwie swoich reprezentantów we Francuskim parlamencie, dzięki ordynacji większościowej ma największą ilość francuskich reprezentantów w parlamencie UE.

Zobacz także: Bąkiewicz przypomina, jak Amerykanie i Żydzi z USA zareagowali na Holocaust

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY