Tuduj: Uhonorowanie Marty Lempart przez miasto Wrocław to skandal [NASZ WYWIAD]

tylko u nas
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Krzysztof Tuduj

Krzysztof Tuduj / Fot. YouTube/MediaNarodowe

Doszło do niebywałego skandalu. Do katastrofy. Jest to decyzja skandaliczna — powiedział poseł Ruchu Narodowego z listy Konfederacji Krzysztof Tuduj, komentując uhonorowanie nagrodą przez Miasto Wrocław Strajku Kobiet Marty Lempart, w rozmowie z Janem Bodakowskim, w programie „Temat dnia”.

Poseł Tuduj był organizatorem protestu mieszkańców Wrocławia przeciwko tej skandalicznej decyzji. Podczas protestu przed wrocławskim ratuszem poseł Konfederacji stwierdził:

Jest nam naprawdę bardzo przykro, że osoba, która nawołuje do aktów przemocy, również wobec funkcjonariuszy policji, która ma hasło „wojna” na ustach, zostaje uchwałą rady miejskiej nagradzana. To karygodne, haniebne i też bardzo szkoda, że nie możemy świętować i skupić w całości uwagi na pięknych okolicznościach przyznawania Nagród Wrocławia i honorowego obywatelstwa dla pani Różańskiej.

Zobacz także: Bąkiewicz przypomina, jak Amerykanie i Żydzi z USA zareagowali na Holocaust

Krzysztof Tuduj ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim i studia podyplomowe z zakresu zarządzania kryzysowego w Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu. Od wielu lat współorganizuje Wrocławski Marszu Rodzin.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY